Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? nagyon félek!

Mitől lehet ez? nagyon félek!

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok, és már több napja folyamatosan fáj a bal karom mellkas szorítást érzek néha a szivem felől kisebb időkre fáj is. Van, hogy a fájdalom mellett zsibbadni is szokott a bal vagy jobb kezem, valamikor mindkettő. Emelett a csuklóm fele a bal kezemet, ha megnyomkodom akkor fáj. De csak a bal. Vérnyomásom átlagosan kissé magas de betaloc 10mg + valcasor 80mg os gyógyszert szedek. Emelett pánikbeteg vagyok agorafóbiával, ezek kívül depresszióval is diagnosztizáltak. Emelett igaz refluxom is van, a háziorvos csinált ekg-t akkor speciel 58 volt a pulzusom, de azt mondta az ekg rendben a mellkas szorítás meg lehet a reflux miatt van. Meg azt mondja nyugodjak meg, mert nincs semmi bajom. De nagyon félek ezt nem tagadom, főleg attól, hogy infarktusom lesz. Nem múlnak el a tüneteket esetleg van, hogy gyengébben érzem valamikor. Kérlek titeket, aki volt hasonló helyzetben segítsetek. :-( 2 éve volt egy vérvételem az nem mutatot ki semmit, ha ez segít. Csak azért, mert így elötte nem szoktam lenni, jó igaz, hogy az utóbbi időkben az agorafóbiás panaszaim is gyakrabban előjőnnek meg a pánik is. Plusz ar arcüreggyulladás sem előny ilyenkor, azzal is szenvedek 1 hónapja antibiotikum + orrcsepp.

2021. febr. 24. 09:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

20# Nem hát. Idő kérdése, és szépen lassan magadtól is rájössz. Tudom, csalódás lesz, de ezen mindenki átesik hogy megvilágosodik a világ működését illetően. De nyugi, én is így kezdtem.

Azt még megjegyezném, hogy a jószándék még megvan pár orvosban, nem mindenki tudatosan nyomja az adagokat a betegbe, de azért elgondolkodtató, hogy leszedni egyik sem akarja őket a szerekről, csak emelni az adagot. Úgy, és ahogy a páciens kéri. Totális ronccsá és beteggé téve ezzel a hozzáállással. De majd neked is leesik.

2021. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szív-idegrendszer.

Orvos- EKG, vérnyomás, stb.

2021. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!