Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hipochondriás lennék?

Hipochondriás lennék?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és akármit érzek magamon mindig a legrosszabbra gondolok.

Például, találtam egy nagy görcsöt a mellemben, és annyira sokat nyomkodtam, hogy nagyon megfájdult a mellem, aztán bebeszéltem magamnak,hogy a fájdalom a görcs miatt van, és biztosan mellrákos vagyok (aztán kiderült,hogy annak a görcsnek ott is kell lennie..)


Egyszer nagyon fájt a derekam, orvoshoz is voltam vele, nem segített semmi, egyszer baráti összejövetelen kifakadtam,hogy biztosan rák ( visszagondolva vicces,derékrák :D )


Elkezdett a szemhéjam rángatózni, utánaolvastam,hogy akár agydaganat is lehet,aztán azóta ha ráng, akkor azonnal agydaganatom van.


Refluxtüneteim jelentkeztek, hirtelen szúró fájdalom a mellkasomban, diagnosztizáltam magam,hogy biztosan szívbeteg vagyok, vagy rák.


Valamelyik nap séta közben szúró fájdalmat éreztem a hónaljamnál, első gondolatom az volt,hogy nyirokcsomó daganat.


Szerintetek hipochondria?

Sajnos volt a családban daganatos beteg, abból fakadó trauma ??


20 éves vagyok.


2021. febr. 24. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hypochondria, vagy pánikbetegség

Hidd el, ebben a korban elképesztően ritkák a daganatos betegségek, rendkívül valószínűtlen, hogy az lennél

2021. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, túl aggódód egy kicsit. Nem vicc minden gyanús esett, de 20 évesen egészségesebb életmóddal nem aggódni kellene, hanem élni az életet.
2021. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is 20 eves vagyok es en is ugyanezt elem at amit te. :(
2021. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy így rákattanva a rákra? Elvesztettél valakit, akinek ilyen betegsége volt?
2021. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Igen, sajnos édesapám fiatalon meghalt benne,borzasztóan rettegek a ráktól..

2021. febr. 24. 12:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor viszont apukád halálát kéne valahogy feldolgoznod, mert úgy tűnik, nem sikerült, vagy valahol félresiklott a gyászfolyamat (bocs, hogy csak ilyen hülyén tudtam megfogalmazni).

Érdemes lenne megpróbálnod beszélni egy pszichológussal, mielőtt még mélyebbre ásod magad ebben a gödörben. :(

2021. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!