Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kedves Szoptatós Anyukák! Ti...

Kedves Szoptatós Anyukák! Ti beadatnátok a covid oltást (fennálló krónikus betegség miatt)?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 09:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyébként rákérdeztem az orvosaimnál (házi, nőgyógyász), nem tudják...
2021. márc. 18. 09:34
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés hogy be kell adni ez a betegség nem jàték , még aki átesett de tünetmentes volt az sincs biztonságban mivel mutálodik a Koronavírus ha megint elkapja màr súlyosabb lehet és kiszámíthatatlan mi fog történni pàr óra múlva..hiszen enye tünetből néhány óra alatt válsàgos állapotba lehet kerülni egy alattomos ez a vírus és nem igazàn jó mindig orosz rulettezni.
2021. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen...ez valóban orosz rulett...én is mindig ezt szoktam mondani...pont az a veszélyes ebben a vírusban, hogy teljesen kiszámíthatatlan...
2021. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem akik azt írják én még vàrok vajon mire vàrnak ? Hogy nem e fognak hullani az emberek tömegesen? Vagy mire? Ez nettó internetes hülyeség , meg a Bill Gates sztori atya ég , az ember sajnos semmiből nem tanul és amikor megvan a baj akkor próbálna cselekni nem pedig megelőzné , nem is értem ez hogy lehet kérdés felnőtt emberek között , hogy ez bármi hàtsò szándékkal adnák be ezeket a vakcinàkat ez teljesen abszúrd.Pont ez miatt van az a borzasztó rossz dolog amit az ilyen emberek csinálnak mert teljesen elbizonytalanitják az embert és ember életek múlhatnak ilyen ostoba dolgok miatt.
2021. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves 12.,13. és 14. válaszolók, nektek is nagyon köszönöm a kommenteket! :)

Mentek az ujjacskák!!

2021. márc. 24. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!