Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak nekem van elegem ebből...

Csak nekem van elegem ebből az egész szaros pandémiás covidos helyzetből?

Figyelt kérdés
A munkahelyek el vesznek, 1 éve be vagyunk zárva, hétfőtől a kinti szabad levegőt is el veszik tőlünk, mert szabadtéren mindenhol kötelező lesz a maszk... Miért engedjük ezt? Miért nem lázadunk fel? Régebben is voltak járványok, még sem volt ennyire túl tolva ez az egész. Szerintem ez az egész arra megy ki, hogy korlátozzák a jogainkat, hatalmi harc megy. EMBEREK, CSAK A NEGATÍV DOLGOKAT HAJSZOLJÁK, AZ EMBEREKET CSAK FÉLEMLÍTIK A TÉVÉBEN,INTERNETEN!
2021. márc. 5. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván régebben is voltak járványok amiben több millió ember meghalt, ebben a mai modern társadalomban ezt próbáljuk elkerülni. Úgy gondolom addig jó mindenkinek amíg nem az ő szerettei vesznek oda. Persze én is utálom a maszkot, szemüvegeskent semmit nem is látok, ítéld meg te, hogy hol tudod úgy lehuzni az orrod alá, hogy távolságot tudj tartani és egy ropogós büntetés se legyen utána a zsebedben.
2021. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
59%
Azért van rá szükség mert emberi életekről van szó!Talán egy kicsit meg kéne ezt gondolni!Nagyon le vannak terhelve a kórházak!Kérdezz meg pár egészségügyist ha van a környezetedben,ha a tv-nek nem hiszel.
2021. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nincs ez túltolva, csak a mi és szüleink (egyeseknek meg a nagyszüleinek) életében ilyen még nem volt. Volt az '50-es években a járványos gyermekbénulás, attól egy kis rettegés, de korlátozás nem volt. Az 1918-21-es spanyolnátha már nagyon régen volt, arra már senki nem emlékszik, pedig ott aztán hulltak az emberek, mint a legyek. Igaz, akkor még a lázcsillapítás is elég gyerekcipőben járt és valószínűleg ez is erősen hozzájárult a halálozásokhoz. Aki a szabadtéri maszk ellen lázadozik, az csak hisztizik. Tulajdonképpen a maszk használata miatt nem volt télen influenza járvány. A probléma csak az, hogy munkahelyek és vállalkozások mennek tönkre, sőt az oktatás és az egészségügy is bánja. Aki nem a covid miatt hal meg, az azért, mert egyéb betegségével nem jut megfelelő orvosi ellátáshoz.
2021. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Lázadjunk fel a vírus ellen, attól majd megijed és véget ér a pandémia... gratulálok az érett gondolkodó felnőtt gondolatmenethezmm
2021. márc. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Igen, csak neked van eleged, mi imádjuk 😆

Én naponta 12 órát dolgozom maszkban, ráadásul sebészi -FFP2 kombóval. Mégsem rinyálok soha.

Régebben is voltak járvsnyok, csak akkor még az infektológia gyerekcipőben járt, nem értettük, hogy hogyan terjed a kórokozó és hogy mit lehet tenni ellene.

A jogkorlátozás egy szükséges rossz. Én is és szerintem mindenki utálja a helyzetet, de ha egyáltalán nem lennének korlátozások, gyakorlatilag a kórházak folyosóján hullanának a betegek sorban, mert már így is alig tud az eü. rendszer megküzdeni a megnövekedett esetszámmal. és a következő hetekben még rosszabb lesz.

És ezt nem onnan tzdom, hogy az interneten elolvastam egy telex cikket, hanem onnan, hogy jómagam eü. dolgozó vagyok és covidosokat látok el :)

2021. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

5: Köszönjük a munkádat, és nagyon sajnállak hogy vannak primitív emberek akik azon sírnak hogy a boltba fel kell tenni egy sima rongymaszkot. nem érdemel meg semmit az ilyen gondolkodású ember...

A konteósok szerencsére még mindig egy nagyon hangos kisebbség.

2021. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!