Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van az egèsz helyzetböl...

Elegem van az egèsz helyzetböl. Mit tehetnèk?

Figyelt kérdés
Sajnos a helyzet az hogy reggeltöl-estig melozom általában, hètvègèn is kell dolgoznom,a szüleim kiköltöztek külföldre, egyedul èlek itthon a páromal, de a szüleim minden nap hivnának telefonon,amivel nincs baj, csak nem èrtik meg ha egyszerüen hulla fáradt vagyok, es sokszor mèg a telefonhoz nyulnom is rossz annyira kimerult vagyok. Akkor jonnek azzal is hogy láttogasam megöket, de a munkám nem nagyon engedi. Ès akárhányszor beszèlünk folyton ezzel nyagatnak, már nagyon sok nekem, es ezert nincs kedvem anyit beszèlni velük, de akkor megsèrtödnek, jonn az üzenet hogy nem vagyok kiváncsk rajuk, pedig ez nem igaz, ès hiányoznak nagyon :(

2019. febr. 23. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj az,hogy a szüleid nem értenek meg.Mit dolgozol ennyire keményen?
2019. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom velük megèrtetni hogy azert nem hivom öket szivesen, mert mindig ez megy hogy hagyd ott a munkahelyed, aztan utaz ki pár napra, engem megsem hallgatnak hogy mit szeretnèk, csak a saját dolgukat nyomják állandoan, ès ha èn mesèlek valamit az hidegen hagyja öket...
2019. febr. 23. 19:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Vendèglátásban dolgozom, az sok munkával jár.
2019. febr. 23. 19:13
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Te se vagy normális, ha nem élsz es nincs időd a szeretteidre.
2019. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Ficam Jani is megérkezett a 4es személyében. Mindig van egy ilyen kiforgató.
2019. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én azt javaslom, ha ennyire kimerít ez a munka, akkor mindenképp váltanod kell. Ha tényleg folyamatosan kimerült vagy az azt jelenti hogy meghaladja a képességeidet. És ha nincs időd a szeretteidre az sértődést és romló kapcsolatokat okoz. Én elfogadnám azt a pár napos pihenést. Viszont, abban igazat adok, hogy naponta nem kéne hogy hívogassanak. Hisz felnőtt ember vagy, meg van a saját életed. Én hetente egyszer beszélek édesanyámmal. Nagyon szoros anya-lánya kapcsolat van köztünk. Na de mindegy is. Fontold meg azt a pár napos látogatást. Rád is és a szüleid közti kapcsolatra is pozitív hatással lenne.
2019. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A vendéglátás hosszú távon kicsinál! 25 év után léptem. Nagyon nehéz váltani, de meglehet csinálni. Miért nem akkor beszélsz velük, amikor melózol és nem vagy még hulla? Csak van cigiszünet, vagy kajaszünet. Én tudom, milyen az, amikor egy hosszú nap után csak aludni szeretnél és megcsörren a telefon, tudom, ha felveszem, fél óra csacsogás a semmiről.

A szüleid biztos látják, hogy nem vagy jól, ezért akarnak segíteni. Ha velük lennél, biztos segítenének.

2019. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha tényleg annyira hiányoznál nekik, akkor ők jönnének haza pár napra, hogy veled lehessenek, nem téged nyaggatnának, hogy menj te...
2019. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!