Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy alkoholistàt, ha elvonási...

Egy alkoholistàt, ha elvonási tünetekkel kerül be a kórházba, hogyan kezelik?

Figyelt kérdés
Mi a kezelésének a menete, vagy kiteszik őt a kórházból? Szerintem, delirium tremenssel kerülhetett be, (ezt csak így gondolom az olvasottakból). Amikor megmondtuk a kórházban, hogy alkoholista, akkor azt mondtàk hogy akkor "nem merülünk annyira bele".. Akkor ki fogjàk rakni?
2021. márc. 9. 10:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Sajnálom hogy igazam lett, de neki is jobb ez így. És ne haragudj kérlek rám, de tudom mit beszélek. Tavaly vesztettem el a legjobb barátomat májcirrózis miatt. Hidd el, jobb hogy így történt. Nem tudom milyen állapotban volt szellemileg már, de az alkoholisták ha májcirrozisba kerülnek akkor májkómájuk lesz, az pedig nagyon fájdalmas véggel jár. Nem nem törődtek vele, hanem nem tudtak mit kezdeni vele. Szedálni biztos szedálták, és úgy volt a legjobb hogy álmában ment el. Őszinte részvétem!
2021. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen, sajnos én is így gondolom, hogy jobb neki màr így...:(

Szellemileg is nagyon rossz àllapotban volt, úgy tudom, de én ritkán talàlkoztam vele, a nagybàtyàm volt, de elég messze éltünk egymàstól, nem volt olyan közeli kapcsolatunk. Sajnálom őt nagyon, mert nem tudta feldolgozni, hogy a vàlàsa utàn elveszítette a gyerekeit, de a mamàmat is tönkre tette, (együtt éltek) aki végig nézte, hogy ez történik a fiàval. A mamàm 2 héttel előbb ment el, mint ő... Megszakad a szívünk, hogy ez történt, hogy nem segítettünk rajta/rajtuk valahogyan, de nem lehetett vele beszélni, apukàm többször is próbàlt.. és a mamàmhoz sem lehetett màr úgymond közel kerülni az utóbbi időben, a nagybàtyàm miatt sem, sajnos..

Nagyon sajnálom a baràtodat, részvétem..:(

2021. márc. 28. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!