Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A covidfélelem indok hogy...

A covidfélelem indok hogy valaki ne jöjjön be dolgozni? És a többiek meg jöjjenek?

Figyelt kérdés

Hogy van ez a kettős mérce egy melóhelyen?

Adott X ember, mind teljesen azonos munkakörben és az egyik kijelenti hogy ő nem kívánja a maga és a családja egészségét veszélyeztteni ezért ő egy darabig nem jön. Home office-t kér, amit abban elvégez (munkája negyede talán) az el lesz végezve amit abban nem végez el azt majd csinálják a többiek.

Tehát ő „fél“ és ezért nem jön, de azért a többitől elvárja hogy azok jöjjenek, sőt az ő el nem végzett feladatait is csinálják helyette.

Nekik nem szabad félni nincs hozzá joguk, de annak az 1 embernek annak aztán szabad.

Ez hogy van egy munkahelyen? és ha holnap az egész cég feláll hogy jajj félünk és nem jövünk akkor nekünk is szabad lesz?

Hát nekünk nincs jogunk félteni az egészségünket?

Egy korrekt főnök hogy oldaná meg ezt a szitut?

nem úgy hogy most akkor vagy mindenki haza és home office, vagy mindenki bejár, de az az 1 is mert ő se különb semmivel se a többitől? (ha nem jön akkor game over, ki van rúgva)


2021. márc. 11. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Az a véleményem, hogy megértem a félelmét, tegyék át home office-ba. Ha ez nem megoldható, nyelje le a békát és menjen dolgozni. Ha egyik se akkor nem értem hogy lehet még munkaviszonya.
2021. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"hogy megértem a félelmét, tegyék át home office-ba"


OKÉ!! És akkor az én félelmemet is megérted? Akkor én is mehetek? Vagy az én félelmem már nem ér annyit, félni csak a csókosoknak szabad?


"Ha ez nem megoldható, n"


Hát úgy megoldható hogy a munkája zömét mi végezzük el helyette! Így kényelmesen van otthon amit nem végez el majd elvégzi a többi birka! Akik meg ne féljenek, félni csak a csókosoknak szabad.

2021. márc. 11. 13:04
 3/15 A kérdező kommentje:

"Ha egyik se akkor nem értem hogy lehet még munkaviszonya."


Gondolom jó nedves a lábai között úgy és ez a főnöknek tetszik. Sztem.

2021. márc. 11. 13:05
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja és gondolom az egész családja be van zárkózva és boltba se járnak, hagyjuk már. Én pár hét türelmi idő után kirúgnám (csak azért mert nem tudja ellátni a 100%-át a feladatainak, nem kifejezetten azért, mert otthon marad).
2021. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Gondolom, a kollegád széttett valamit a főnöknek hogy ezt engedi neki.

Nálunk úgy vágnák ki mint a taknyot.

2021. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

" pár hét "


HÉÉÉÉT???? Nálunk kb 2 napot érne így meg.

Ma elmegy holnap felhívnák hogy na vagy bejössz vagy hello. többet nem is kell.

2021. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Hellmano ***** válasza:
0%
Hahó jó reggelt már nem kell arra hivatkozni, hogy félek! Ott az oltás nyomassa magába. Ja az nem kell, mert attól még jobban fél? Kirúgni a francba az ilyen embert...
2021. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

" Ott az oltás nyomassa magába"


áááá és hova kell menni oltatni? tessék mondani itt vagyok pl én egy 28 éves makk ember-nem vagyok célcsoport-én hol oltassam magam?

hova kell menjek? Magánban nincs, államiban regisztráció után sorolással. És egy fiatal egészséges a sor végén van, majd karácsonyra talán sorra is kerülök.

Gondolkodni kéne azért...


A 77 éves cukros anyám még nincs beoltva noha regisztrált...

2021. márc. 11. 13:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező te jelezted a főnöknek hogy mennél home officeba és nem enged, vagy füled farkad behúzva meg se mered tőle kérdezni és csak itt puffogsz?
2021. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"és ha holnap az egész cég feláll hogy jajj félünk és nem jövünk akkor nekünk is szabad lesz?"


Igen. Ha mindenki felallna hogy na akkor mostantol home office, a fonok biztos kitalalna valamit. Nem hiszem hogy mindenkit kirugna.


Osztom a velemenyet 9-esnek. Nem itt kene haboruskodni, hanem megkerdezni a fonoktol hogy te is mehetsz-e mert ezt igy nem erzed jonak.


A kollegad felelmevel nincs semmi baj. Teljesen esszeru, hogy aggodik es nem megy. Az elete tobbet er mint a munka.

2021. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!