Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a problémám?

Mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés

Jó pár éve, kisgyerekkorom óta nagyon ropognak az ujjaim, ezzel még nem volt semmi gond, csak utána elkezdett még jobban ropogni az ujjam és már a vállam, lábujjaim is. Már bármelyik irányba mozgathatom mindenhogy recseg szinte. Erre 1 évre nagyjából a kisujjam elkezdett beakadni, alig tudom behajlítani, csak oldalra elmozdul majd visszapattan, erre rá pár hónapra megtörtént a másik kisujjammal is csak gyorsabb leforgása volt.

Jelenleg 17 éves vagyok, próbáltam ortopédiára elmenni, de sosem tudtak időpontot adni, ez volt 2019-ben.

Múltkor voltam háziorvosnál egy másik problémámmal, ami már kezd elmúlni, akkor csináltattak vérképet, több vizelet labort, minden eredményem rendben volt semmi eltérés, ez volt 1 hónapja.


Szeretnék elmenni ezzel háziorvoshoz, de múltkor is csak lecseszett hogy korona idején miért foglalkozok ilyen problémákkal és őszintén nagyon nincs kedvem emiatt elmenni hozzá.



2021. márc. 12. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Ízületi gond lehet igen...

Az ilyen orvosról inkább nem mondok semmit, de most sajnos sokmindenki így viselkedik.

Kollagént próbálj szedni, hátha segít, ha kopás esetleg , amíg nem jutsz el orvoshoz

( Szabad orvosválasztás van Magyarországon,ha nagyon f√sz akkor, lépj onnan, ez nem megfelelő hozzáállás)

2021. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!