Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mekkora esélyem van elkerülni...

Mekkora esélyem van elkerülni a koronavírust, ha folyamatosan tömeg közlekedek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 13. 14:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy megúsztátok.

Talán nem köhögött rátok, talán nem tapiztatok meg mindent nála, talán még nem terjesztette a fertőzést. Ki tudja.

Sajnos ismerek ellentétes példát.

2021. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Eleg fura ez az egesz. Sok kovidossal erintkeztem mar. Futarkent dolgozok napi 50+ emberrel erintkezek senkise hord maszkot kb. Elotte vendeglatoztam ott is voltak covidosok. De busszal is jarok meg alig vagyok otthon megsincs semmi bajom. Tehat valszeg tunetmentesen atment rajtam.. es minden letezo ismerosom es csaladtagomon is? 🤨 senkire se hat? En egy olyan covidosrol se tudok akinek hoemelkedesen kivul nagyobb baja lett vna. nagyon veszelyes virus ez.. 😅
2021. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Itt a munkahelyemen az irodisták sorra elkapták.

Egy ember valószínűleg a gyerekektől. De akkor még nem derült ki, végül ez az ember nem menet be olyan rosszul volt.

És minden nap ez egy másik ember is végül otthon maradt, nem csak elővigyázatosságból hanem mert betegek is lettek.

Szóval itt egy példa arra,milyen gyorsan terjed.

Szerencsèra úgy néz ki hozzánk nem jutott el, hetente gyors tesztelnek minket azért

2021. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szóval nem sikerült elkerülnöm, szerencsére nagyon enyhe lefolyású volt. :)
2021. ápr. 16. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!