Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez igaz? A kérdésem a...

Embör 7 kérdése:

Ez igaz? A kérdésem a koronavírussal kapcsolatos. Szeretném meggyőzni a testvérem, hogy oltassa be magát, de nem fogom tudni (már mindent megpróbáltam) hacsak valaki meg nem tudja ezt tudományosan cáfolni....

Figyelt kérdés
" Minden sejt megállás nélkül termeli a vírus fehér fehérje, ezért ott van a genetikai információ. Ez mit eredményez? Autoimmun betegséget hosszú távon. Mert az immunrendszer azt hiszi, hogy mind sejt vírus. Ha vki csak fehérje alegységvakcinát kap az egyszer kap vírus fehérjét, de akik ezeket az oltásokat kapja az ő szervezetük folyamán termeli a fehérjét. Ez okoz autoimmun betegséget. Ha rossz helyre épül be a szekvencia akk pedig azonnali halált. Továbbá okozhat még daganatos megbetegedést is a rossz helyre épülés. A 3ik pedig h ezért pozitív a PCR és az antigén teszt is. "

2021. ápr. 1. 02:03
 21/92 anonim ***** válasza:
84%

20, így van, ahogy mondod.


Nézel a tv-ben 1 filmet, jön a reklám..... 10-ből 9 gyógyszer...

Az emberek meg is veszik, pedig olcsóbb lenne a gyümölcs, a vitamin. Nem most kell kapkodni, hanem oda kellene 1 kicsit figyelni a testünkre.

2021. ápr. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
73%
20-as nagyon igazad van!👏👏Én is így gondolom ahogy te de mindig én vagyok a hülye🤷‍♂️🤷‍♂️Nem értem én sem miért kell immunválaszokat kierőszakolni főleg hogy le sem tesztelik előtte az embereket és aztán jön a #mindmeghalunk#baromság🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. ápr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
26%

Mivel győzd meg?

1. Fordítóprogrammal fordított, érthetetlen, nem hiteles forrásból tájékozódik.

2. Az oltások valóban kiválthatnak autoimmun reakciókat is. Ebből rendkívül ritkán alakul ki autoimmun betegség. Bizonyos vírusfertőzések azonban jóval nagyobb eséllyel okozhatnak hosszútávon autoimmun betegséget. Pl. az egyes típusú cukorbetegség is autoimmun, amit vírusok okoznak hosszútávú káros hatásként. A koronavírusnak különösen sok hosszútávú szövődménye lehet. Ha a testvéred nem oltatja be magát, előbb-utóbb el fogja kapni, mert megszűnnek a korlátozó intézkedések, de a vírus nem tud teljesen eltűnni, épp azért, mert túl sokan nem hajlandók beoltatni magukat.

2021. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 whiteno ***** válasza:
75%
Korlátozó intézkedések nem fognak eltűnni nézd meg israelt.Ott 60% kb már bevan oltva,milyen korlátozást töröltek el?Maszk még mindig kell,oltás követelnek helyekre.Csak nagyobb korlát lesz rajtunk.
2021. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
64%
Igazad van whiteno teljes mértékben.Máshol láttam a kommentjeidet és mindenben egyet értünk👍👍
2021. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim ***** válasza:
51%
24: Rengeteg mindent eltöröltek Izraelben
2021. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 whiteno ***** válasza:
80%
Mit? Kiváncsi vagyok rá :D
2021. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 anonim ***** válasza:
51%
2021. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 whiteno ***** válasza:
85%

2. szakasz

Tehát kondik,színházak,éttermek, csak vakcina igazolvánnyal elérhetőek az csak egy korlátozás megváltozatása nem eltörlése.Ha eltörölnék visszatérnék a normálishoz.


Nem arról volt szó,hogy normálisba megyünk vissza?Én nem enyhítésekről beszélek hanem teljes szabadságról mit ezelőtt.Ameddig nem kapjuk meg azt addig ezek korlátozások maradnak így vagy úgy.

2021. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 whiteno ***** válasza:
85%
Ámítanak minket nem látod ?:D
2021. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!