Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Édesanyám koronavírusos már 7...

Édesanyám koronavírusos már 7 napja, már nagyon féltem!?

Figyelt kérdés

6 napja napkozben van hoemelkedese, laza, a het elejen meg tudott fozni, de most mar fekszik, gyenge es minden nap hany. Mar azt mondta hogy o ebbe bele fog halni es nem tudja elkepzelni, hogy mitol lesz jobban. A gyerekekent szornyu ilyen dolgokat hallani tole :(

Az orvos nem mondta a favipiravirt, eleve nagyon sok gyogyszert szed.


2021. ápr. 2. 11:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Oké. Mi a kérdés?
2021. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mit tehetnenk mi, hogy tulelje es ne temesse magat? Rajtam konnyeden atment a virus, most meg lelkiismeret furdalásom van, hogy ot megviseli. Nem szeretnem elvesziteni
2021. ápr. 2. 11:58
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Semmit, mivel a betegségre egyelőre nem létezik (minden esetben) hatásos gyógyszer. Sok folyadék, esetleg vitaminpótlás segíthet. Nyugalom, pihenés. Ennyi.
2021. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

igen, en igy lettem jobban, de nekem nincs semmilyen betegsegem, mint neki

o ha iszik, mar attol felfordul a gyomra, pedig muszaj innia :(

2021. ápr. 2. 12:02
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, muszáj. Mindenképpen meg kell innia legalább 2 litert.
2021. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nincs legzesi nehezsege, igy gondolom a korhazba nem vinnek be. Masik oldalrol meg jobb is, mert ott meg siman ossze tusna szedni valamit. Sajnos mi nek vagyunk orvosok, apolok, igy csak biztatni tudom, hogy hamarosan jobban lesz es nem fog meghalni
2021. ápr. 2. 12:08
 7/22 anonim ***** válasza:
15%
Feleslegesen stresszeltek ezen ennyit.
2021. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nezd. Nem te latod ot, hogy hogy erzik magat es orulj is neki! Fertozes elott, kozben is ugy gondoljuk, hogy nem fogjuk beoltatni magunkat.

Viszont latni ilyen allapotban es hallgatni, hogy temeti magat, kozbe hiaba segitenel neki, nem tudsz hogyan... Es nem egy tavoli ismerosrol, hanem az anyukadrol van szo.. Nem mondanek ilyen, hogy feleslegesen stresszelunk.

2021. ápr. 2. 12:19
 9/22 anonim ***** válasza:
24%
Miért, a stressz megold bármit is? Szerinted más nem tapasztalta meg ugyanezt? Szerinted én nem tapasztaltam meg ugyanezt?
2021. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9%
Én a nagyszülőmet is elvesztettem covidban, illetve egészségügyben dolgozok, szóval nagyobb belátásom van ezen a téren.
2021. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!