Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet az, hogy nem...

Hogy lehet az, hogy nem kaptam el a koronavirust?

Figyelt kérdés

Mielott irnatok, IGEN voltam antitest teszten mar tobbszor is es vettem magamnak teszteket is, de minden negativ lett.

Azert is vettem ezeket, mert a parom es a szuleim is Covidosok voltak es veluk voltam egy haztartasban. Sok emberrel dolgozom, szempillas vagyok es ott eleg kozel vagyok az emberekhez.

Tomegkozlekedessel jarok (busz, vonat). Ingazok Pest-Szeged-Debrecen kozott. A parommal a tunetei megjelenese elott csokoloztunk egy oar oraval es semmi.

A legjobb baratnommel aludtam, masnapra o is covidos lett. Szoval a kornyezetemben kb mindenki es egyezeruen ez olyan hihetetlen, hogy nem kaptam el.

Szo sincs arrol, hogy beteg szeretnek lenni.

Van aki hasonlo cipoben jar?

Egyebkent szerintem 2 eve voltam utoljara lazas, de akkoris egy foghuzas miatt.( bolcsessegfog)

A+ a vercsoportom.

Gyerekkoromban sokat voltam beteg hanyas/hasmenes, tuszos mandulagyulladas meg egyszer kozepiskolaban influenzas.

Nem igazan sportolok, csak turazni szoktunk a parommal. Dohanyzom es nem mindig etkezem egeszsegesen. Szoval nem tudom mitol fugg ez...

orulok, hogy mindenki meguszta enyhebb tunetekkel a kornyezetemben es annak is, hogy en egyaltalan el sem kaptam.

Van meg valaki igy?



2021. ápr. 3. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen, legalább 6 milliárd ember még nem kapta el. De inkább 7.
2021. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
A világon 130 millió ember fertőzödött meg koronavírussal, ami a 7,8 milliárd lakosság kb. 1.5%-a. Szóval nem vagy különc,maximum lehet, hogy erősebb az immmunrendszered. De ettől még bármikor simán elkaphatod ennek ellenére is.
2021. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Én sem kaptam el, de nem dramatizálom túl, hogy én milyen csodabogár vagyok.

Utoljára 7 éve kaptam táppénzes papírt, egy balesetnek köszönhető gerincműtét miatt. Előtte 13 éve volt egy tüdőgyulladásom.

Vagyunk így még egy páran, és inkább örülj neki, hogy nem vagy potenciális veszélyforrás.

2021. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Irtam, hogy orulok neki :)
2021. ápr. 3. 17:44
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kaptad el, de terjeszteni tudod azert. Szupermen vagy, nem turhazott le apad, barmi.
2021. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

"Nem kaptad el, de terjeszteni tudod azert."

Akkor tényleg Superman.

Hogy tud terjeszteni valamit, ami nincs a szervezetében?

2021. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Immunológus nyilatkozatában hallottam: antitestek nem feltétlenül mutathatók ki fertőzés után, és főleg nem korlátlan ideig. Antitest termelése nélkül, már a nyalkahartyadon is elpusztithatja az immunrendszered a vírust. Ilyenkor negatívak lesznek a tesztek, amiket utólag végzel.

További jó egészséget!

2021. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Én is hasonló helyzetben vagyok. Egész családom covidos lett, volt akit jobban megviselt, de szerencsére már mindenki jól van. Én is karanténban voltam, azt gondoltam tünetmentesen vészeltem át. Azóta 3 szerológiai teszten és 2 gyorsteszten vagyok túl, mindenhol az jött ki, hogy nem voltam covidos.

És persze, sok sok millió ember van a világon aki még nem kapta el a vírust, de az tény, hogy érdekes ha valaki úgy nem kapja el, hogy a közvetlen környezetében mindenki beteg.

2021. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%
Én se voltam az. Az egész hercehurca egy agyon reklámozott-hypeolt baromság. Akik elhisznek mindent, betojnak, a birkák megfélemlítése a cél. Többen hisznek is és mennek oltasert XD vicc
2021. ápr. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akik teljesen immunisak a vírusra, csak hordozók lehetnek. Senki sem tudja, hogy ez mi miatt lehetséges
2021. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!