Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet akkor tenni, ha a...

Mit lehet akkor tenni, ha a körzeti orvosomnál nem halad az oltás?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül azért, mert nem érdekli a betegei. Kb 4-5 faluba jár, 4-5 falu háziorvosa, plusz itt a vàrosban is van neki egy körzete, ahova tartozom.

Anyukámnak több krónikus betegségei van, köztük COPD, szívelégtelenség, és még pár egyéb "kisseb" dolog, pl reflux, epekő.

Már februárban regisztrált ő is én is (én 25 vagyok, teljesen egészséges) és még mindig semmi, nem hívták őt sehova.

Sok helyen hallottam, hogy más háziorvos már a közel olyan fiatalokat oltja, mint én mert egyszerűen már itt tart, mindenki mást beoltott. A nagymamám se lett még oltva, pedig ő már 75 éves. Ő se tegnap regisztrált.

Szóval lehet azért halad lassan, mert rengeteg betege van de sok helyről hallottam azt is, hogy egyszerűen nem érdekli a betegei. Pl én egyszer nem láttam, pedig már 4 éve a háziorvosom. Évi 1-2 alkalommal hívom a rendelőt, akkor is az aszisztense veszi fel, neki kell elmondani a tüneteket, majd csak annyit mond, "mától ki vagy írva, szedjél sok c vitamint" ennyi :D

Amikor a derekamat húztam meg, akkor is csak annyi "pihenjek majd menjek a papírért" :D


Szóval így vagy úgy, de mit lehet akkor tenni, ha lassan halad az oltás?



2021. ápr. 7. 22:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Na, a mama most pénteken kapta meg az első oltást. Pedig ő már 75 és már régebben regisztrált.

Az egyik munkatársam 20 éves, ő meg ma kapta meg az első oltást. Én ezt nem értem. :D

Anyum még mindig nem, a COPD talán nem krónikus betegség?

Hívtam megint a rendelőt, "Türelem, rajta vagyunk a listán" megint leráztak.

2021. ápr. 17. 01:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Na én mondok olyat ami miatt kiakadsz én 2 hete regisztráltam és pénteken hívtak hogy mehetek hétfőn
2021. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az tökmindegy, ki mikor regsztrált. A 20 éves munkatársadnak meg gondolom más a háziorvosa. Bénán vannak kiosztva az oltáskvóták a háziorvosok között, ez a probléma.
2021. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Persze, más a hàziorvosa a munkatársamnak.
2021. ápr. 18. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!