Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit gondoltok a 19ei iskolanyi...

Mit gondoltok a 19ei iskolanyitásról? tényleg isszamegünk?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de én személy szerint nagyon nem várom, szerintem butaság lenne megnyitni az iskolák kapuját. ha most mindenki visszamegy akkor félő hogy újra bedurran a vírus és nyéron rosszabb lesz a helyzet. szerintem bölcsebb lenne már hanyagolni ezt az évet annak érdekében hogy teljesen végetvessünk a vírusnak. ti mit gondoltok?

2021. ápr. 8. 04:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
ÉN nem a vírustól félek, hanem qrvára nem igénylek egyetlen gyps-t sem, akikkel napi 8 órában vagyok amúgy összezárva.
2021. ápr. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hellmano ***** válasza:
A vírus már le van zsírozva, annak nyárra mindenképp visszakell húzódnia, hisz Foci EB lesz.... szóval most az iskola már nem számít, mert Orbánnak csak a foci az első, szóval suli lesz ne féljetek vírus nem lesz , ott legalábbis is nem a termekben (azt elkerüli majd ez a jó kis vírus, hisz tudjuk miket nem szeret. pl. este 8 bocs 10 után nem szeret már fenn lenni és inkább nem fertőz akkor vagy épp zsúfolt buszokon sem fertőz, szóval egy iskola terem nem lesz olyan zsúfolt, mint egy helyijárat csúcs időben, ha ott nem fertőz, suliban, hogy is fertőzne...értem?!). Másképp, ha lenne vírus , akkor épeszű ember nem nyitná újra a sulikat, de vezérünk mindennel szembe megy :D Ebben az országban még egy értelmes intézkedést nem láttam, amióta megy a vírus...
2021. ápr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
62%

Nem arról van szó inkább sok diáknál, hogy nem akarnak visszamenni a suliba?

Amúgy szerintem is korai ez a nyitás, meg biztos lesz olyan tanár is, aki majd nem fog bemenni a félelmei miatt. Ugye most az oltásról azt mondják, hogy ha el is kapod a covidot, nem lesznek súlyos szövődményeid, de erről még nincs releváns adat, ergo mi van, ha mégsem?

2021. ápr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#orbántleváltani #focimiattmegölmindenkit
2021. ápr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nem várom...
2021. ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Természetesen a diákok telibe tojják a vírust, ők szimplán csak iskolába nem akarnak menni. Ha fesztivál lenne most, ott csápolnának ezerrel.

Amúgy a másik két oltásban jól álló ország közül Angliában márc 8 óta nyitva vannak és NEM emelkedtek a számok, Máltán most 12-én nyitnak.

2021. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Ez rágalom. És veszélyes Magyarországon most az iskola!
2021. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es

Nincs is most iskola.

És mi a rágalom, saját szememmel látom a maszkviselési szokásaikat, pl amikor kint sütkéreznek az utcán egymástól 20 centire dologidőben.

2021. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Veszélyes lenne*

2-3 gyerek az nem olyan mint 20-30 vedd figyelembe

2021. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek nincs 30 padszomszédja. De nem is a mennyiség a lényeg, hanem a hozzáállás. Ami kétszínű. Ne vetítsetek már itt, egyszerűen büdös az iskola. Amit megértek, mert oda szinte senki sem szeretett járni soha, de legalább hallgatnátok, így is lógtatok eleget, sőt sokkal többet, mint amennyi indokolt lett volna. Most meg az 1 éves leszarom hozzáállás után mártírkodtok itt. Miért kell magatokból hülyét csinálni?
2021. ápr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!