Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit gondoltok a 19ei iskolanyi...

Mit gondoltok a 19ei iskolanyitásról? tényleg isszamegünk?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de én személy szerint nagyon nem várom, szerintem butaság lenne megnyitni az iskolák kapuját. ha most mindenki visszamegy akkor félő hogy újra bedurran a vírus és nyéron rosszabb lesz a helyzet. szerintem bölcsebb lenne már hanyagolni ezt az évet annak érdekében hogy teljesen végetvessünk a vírusnak. ti mit gondoltok?

2021. ápr. 8. 04:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
én szívem szernt visszamennék a baratok miatt meg a közösseg miatt nem pedig nemakarásról van szó. szimplan van eszem es gondolkozom es nem akarom megfertozni a szuleimet nagyszuleimet. anyukám raadasul veszelyeztetett mert tobb sulyos betegsege vlt megsem kapott meg oltast
2021. ápr. 10. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!