Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak a fejfájásom ellen?

Mit csináljak a fejfájásom ellen?

Figyelt kérdés

Már évek óta fáj a fejem folyamatosan néha elhanyagolható mértékben néha nagyon. Kipróbáltam majdnem az össze fejfájás elleni gyógyszert, de egyik sem használt egyáltalán. Van valami ötletetek hogy mi segítene akár egy kicsit is?

Ja és voltam vérvizsgálaton de az semmit nem mutatott ki.



2021. ápr. 13. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy mezei vérvizsgálat vsz nem is fog.

Ha nagy problémát talalnak, akkor képalkotó és liquor-vizsgalat kell.

2021. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban neurológushoz menj. Majd ő küld kivizsgálásokra. Vagyis legelőször háziorvoshoz beutalóért a neurológiára.
2021. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi folyadékot iszol egy nap?

Szemészeti vizsgálaton mikor voltál utoljára?

Első két kör ez legyen. Ha eleget iszol és a szemed rendben akkor neurológia legyen a következő lépés

2021. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2021. ápr. 13. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Első körben szerintem szemészhez menj, aztán ha ott se kapsz választ, menj neurológushoz, ő pedig, ha úgy ítéli meg elküld további képalkotó vizsgálatokra (CT,MR). Ha már több éve fáj, lehet, hogy lelki eredetű a fájdalom.
2021. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Addig is egy praktika..

Vegyél be egy fájdalomcsillapítót,kend be a nyakadat izomlazitoval(voltaren,indometacin..) és tegyél rá egy hidegvizes ruhát aztán feküdj le pihenni.

2021. ápr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jah és ne csak a nyakadat,hanem a vállaidat is végig kend be és picit maszirozd át egy kicsit.

Nem feltétlenül a "fejed miatt fáj a fejed".

Nekem pl nagyon merev a nyakam, és brutális fejfájásokat okoz. :( Lazítani kell.

2021. ápr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!