Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki átesett a koronavírus...

Aki átesett a koronavírus fertőzésen: mennyi idő alatt múlt el a nehézlégzés? Hanyadik napra?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 18:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%

#20-as nagyokos.


Már a TV meg az internet, de a gyakori is tele van azzal, hogy "egészségesek" is simán megbetegednek, vagy meghalnak, még akár sportolók is.

Igaz ellen példát is olvastam, hogy láncdohányos, sok alapbetegséges valakin pár nap alatt átment.

Szóval full egyénfüggő.


Ezért nevetséges -sajnos- hogy egészségesek nem kapják el.

2021. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

#15 Kétszer estünk át rajta a feleségemmel, kb. 4 hónap eltéréssel. Az elsőnél komolyabb influenza-szerű tüneteink voltak (meg pozitív teszt :))

A másodiknál már csak fejfájás, pár napig rossz közérzet. Bár ezt már nem tesztelték. A szaglásom ismét megváltozott :(

2021. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

#21: te nem fogtad fel a lényeget. Nem azt mondtam, hogy az egészséges (pl. fiatal, sportoló stb.) nem kapja el. Azt mondtam, hogy a beteg tüdejű embernek (tehát annak, aki koronavírusos) nem feltétlenül jó a háton alvás, mert nem lélegzik át a hátsó tüdőterület.


Nagyokos.

2021. máj. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!