Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik nem kérik a covid elleni...

Akik nem kérik a covid elleni oltást - miért, mi az oka, mi alapján döntöttetek így?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik átrágták már ezt a kérdést magukban és úgy döntöttek, hogy NEM fogják kérni az oltást. Tehát nem érdekel semmi olyasfajta kijelentés és kioktatás, esetleg gyalázkodás, köpködés azoktól akik kérték az oltást (és esetleg megkapták). Egyszerűen véleményekre, gondolatokra vagyok kíváncsi azoktól, akik NEM kérték.

2021. ápr. 22. 15:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

Hát mert nem látom szükségét.

Eddig se kaptam el főleg a nagy hullámban akkor most ha elkapnám is nem jelentene veszélyt, család beoltatta magát mind de rám nem erőszakolja mint itt egyesek...

2021. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Én úgy döntöttem el, hogy január végén regisztráltam, majd a háziorvosom szépen kivárta, míg megfertőződöm. Ezek után már nem kérem az oltást, hiszen nincs értelme, megérkezett a védettségi kártyám is.
2021. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Én azért nem, mert több gyógyszerre is allergiás vagyok (antibiotikumok), egyszer egy oltástól is kerültem már kórházba (általános iskolai kötelező oltás volt) és én ettől jobban félek, mint a covidtól. Utóbbin valószínűleg már szeptemberben át is estem, mert volt egy nehéz légzős betegségem hőemelkedéssel, száraz köhögéssel, de a házi orvos nem csináltatott tesztet.
2021. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Nekem egy belső hang,egy érzés volt ami súgta,hogy itt valami nem oké.
2021. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Milyen belso hang?
2021. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Én kezdettől szerettem volna mert bár fiatal vagyok de van egy krónikus betegségem úgyhogy szerettem volna védelmet. De az utóbbi három hónapban egyre fogyott a bizalmam látva mi történik egyes emberekkel a környezetemben. Mostanra a betegen szenvedő oltottakon túl már három elhunyt embert ismerek aki oltást kapott úgyhogy lassan de biztosan elfogyott a bizalmam egyszerűen az oltás iránt. Ha áttekintem az elmúlt másfél év covidjárvány időszakát tulajdonképpen sem különösen beteg sem elhunyt embert nem ismertem a saját környezetemben. Most meg egyre szaporodnak és mind akik oltást kaptak akik nem továbbra sincs bajuk. Talán ha ezeken az oltásokon túl megjelenne más is azokon még elgondolkodom, de ezek már biztosan nem kellenének.
2021. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
Mivel még a regisztráltak közül sem mindenki kapta meg az oltást, így semmiképp sem akarom, hogy miattam kerüljenek hátrébb, először kapják csak meg szépen azok akik "nagyon félnek".
2021. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Februárban voltam kovidos, szóval most nem is lehetne, de amúgy eddig még egyáltalán nem éreztem úgy, hogy mennem kellene oltatni.
2021. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
91%
Sose kertem semmilyen oltast, most se fogom. A kornyezetemben 1 ismerosom meghalt oltas utan 3 hettel, tobbrol tudok akik ugyan ugy betegek lettek. Amugy ez a sok mutacio is az oltasok miatt vannak, ujak es ujak jonnek letre, mar reg tul lennenk rajta ha nem oltananak be ennyi embert. Szerintem. Lehet lepontozni, lehulyezni, mindenesetre nyitottabb szemmel kellene jarni, es nem feltetlenul a mai magyar mediara alapozni a donteseinket
2021. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Amugy ezt nem akartam mondani de ez a mutációs probléma is furcsa. Eddig a mutációk mindig egyenlőek voltak a gyengülésével a vírusokna most meg minden mutáns hú de veszélyes? Na mindegy. Ami furcsa, hogy ezek a mutánsok a megjelenésükben mindenhol szinelnek az oltások bevezetésével. Egy éven át tombolhattak zavartalanul de ők mindenhol az oltások bevezetése után kezdenek el őrjöngve mutálódni? Jaj istenem. Olyan sok helyen aggasztó ez az oltás szitu, én ilyet még nem láttam mióta élek.
2021. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!