Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A sok oltáspárti ember nem...

A sok oltáspárti ember nem gondol arra, hogy jönnek a többi hullámok, amelyek ellen az oltásuk úgy sem ér majd semmit? Aztán lehet majd pár év múlva kialakul egy Covidnál sokkal rosszabb betegségük az oltás miatt, mert kísérleti nyulak lettek.

Figyelt kérdés
És mert persze a nép pont olyan, hogy az egyik megy a többi után. "Jajj nekem is gyorsan egy oltást" nem számít, de mindenki kapja, gyorsan. Nevetséges! Életemben nem gondoltam, hogy az emberek ennyire manipulatívak is tudnak lenni és elhisznek mindent!

2021. ápr. 23. 03:07
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/289 anonim ***** válasza:
62%

"Apa hogy megy be?" [link]

Nem megy be. Onnan csak kijön. befelé nem megy. kedves 85-86-87.

A parasztvakítás részedről jön, mert még egyetlen tényszerűen ellenőrizhető állításod nem volt.

Tiéd a pálya: Melyik sejtszintű folyamatban megy RNS be a sejtmagba?

Tessék beszélni...

2021. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/289 anonim ***** válasza:
67%
91: ne zavard össze! drábik isten még nem adott erre magyarázatot!
2021. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/289 anonim ***** válasza:
64%

"A hírvivő RNS miután „elvégezte feladatát” – ugyanúgy, mint a saját sejtjeink működésekor keletkező hírvivő RNS-ek – ezek is elbomlanak. A közhiedelemmel ellentétben itt biológiailag és technológiailag sem lehetséges génbeültetés, a bevitt molekula be sem jut a sejtmagba."


[link]


Tudsz mondani egy olyan folyamatot, amikor az mRNS bejut a sejtmagba, vagy egyáltalán a DNS közelébe kerülhet? Tényleg, igazán kíváncsi vagyok, hogy mire gondoltál, mert én ilyet nem ismerek. Ha mondasz, ilyen folyamatot, akkor utánanézek.

2021. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/289 anonim ***** válasza:
44%

Gödény szekta???

Ez jó, de mégis inkább nézzetek hülyének.

Egy év múlva jövök és majd megvitatuk,mire volt jó a szuperfájzer meg a szupermoderda a szupermrsfgakd-val, addig is kellemes oltakozast és jó mozizast ,megyek Gödénykedni a kocsmába és terjesztem a Gödénységeket 😵😲😆

2021. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/289 anonim ***** válasza:
53%

#94 Hogyan is volt ez a parasztvakításos téma? Esetleg kérdezd meg Görény "doktort", hogy melyik az a folyamt, amikor egy mRNS-el DNS-t lehet módosítani, mert ha talál ilyet, akkor Nobel-díjat fog érte kapni.

Ha meg nem tudtál válaszolni a kérdésre, amiért minősíthetetlen hangnemben írogattál, akkor legalább tanulj meg csönben maradni...

Nagyon nehezen tűröm az ostobaságot, és rosszindulatúságot.

Emberek életét veszélyezteted ezekkel a hülyeségekkel, ez téged kicsit sem zavar? Szó szerint emberek halnak bele, hogy elhisznek olyan dolgokat, mint amiket te terjesztesz. Génmódosítás mRNS-el? WTF? És ha rákérdeznek valami értelmesebb magyarázatra, akkor jön a "parasztvakítás", meg a 94-es válasz?

Na takarodj...

2021. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/289 anonim ***** válasza:
60%

Még nekem sem válaszoltak, szerintük hogyan módosítja az mRNS a génjeinket!

Nem tudják, azért.

2021. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/289 anonim ***** válasza:
60%
És nem is tudhatják, mivel sehogy sem módosítja.
2021. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/289 anonim ***** válasza:
49%

97: ne légy ebben olyan biztos! drábik mester majd elő húz egy másik 20. századi bukott tudóst, akinek a munkája alapján ez lehetséges.

(Igen, most épp a hullámgenetikás agymenésére gondolok. Valami hasonlót ki fog találni)



Egyébként az angol agyfing sokkal jobban lefedi drábik és a bandája gondolatait mint az agymenés 🤷‍♂️

2021. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/289 anonim ***** válasza:
15%
Ti tényleg azt képzelitek, hogy rns-ben tárolt infó soha, semmilyen körülmények között nem juthat el a sejtmagba?:D tényleg ez van a fejetekben? Ez ilyen középsulis tananyag, vagy honnan szeditek ezt? :D
2021. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/289 anonim ***** válasza:
73%
99. Igen a DNS másolása, és a sejtek működése középiskolás anyag. Nem ártana feleleveníteni a tudásod, mielőtt a névtelenség homályába burkolva a hülyeségeiddel nyomod tele az internetet! 🤦‍♂️
2021. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!