Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A sok oltáspárti ember nem...

A sok oltáspárti ember nem gondol arra, hogy jönnek a többi hullámok, amelyek ellen az oltásuk úgy sem ér majd semmit? Aztán lehet majd pár év múlva kialakul egy Covidnál sokkal rosszabb betegségük az oltás miatt, mert kísérleti nyulak lettek.

Figyelt kérdés
És mert persze a nép pont olyan, hogy az egyik megy a többi után. "Jajj nekem is gyorsan egy oltást" nem számít, de mindenki kapja, gyorsan. Nevetséges! Életemben nem gondoltam, hogy az emberek ennyire manipulatívak is tudnak lenni és elhisznek mindent!

2021. ápr. 23. 03:07
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/289 anonim ***** válasza:
35%

Én már egy évvel ezelőtt megmondtam, hogy kötelező lesz az oltás, mert anélkül ellehetetlenítenek. Akkor kinevettek engem. Ma már senki sem nevet...


Minden "konteó" valóra válik végül.

2021. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/289 anonim ***** válasza:
39%

58: A kártyán lévő QR-kód egy eeszt-s linket tartalmaz, az okostelefonoddal is be tudod olvasni és megnyitni. Egy weboldalra visz ami kiírja, hogy érvényes-e a kártya. (ezt onnan tudom, hogy nekem is van kártyám)


Ennyi az egész, semmi titok ni cs itt. Bár úgy érzem alapvetően nem vagy tisztában a qr kód működésével. Ahogy a 60-as sincs

2021. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/289 anonim ***** válasza:
40%
#62: te meg nem vagy tisztában a hatalmi rendszer működésével, de majd meglátod! :)
2021. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/289 anonim ***** válasza:
24%
A parizernek semmi köze az mRNS meg mRNA génmódosító szarságaihoz. A parizert kiszarod ember, azt meg soha a büdös életben nem szeded ki magadból és az immunrendszered sem lesz soha régi!
2021. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/289 anonim ***** válasza:
74%

Annyira jó lenne, ha senki sem nyilvánítana véleményt olyan témában, amihez nem ért!!!

Virológia - járványtan - kutatás - gyógyítás - infektológia.

Ezeket egyetemen tanítják. Nem véletlenül.

2021. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/289 anonim ***** válasza:
62%

20 év elég a kifejlesztéshez? Mert pl az mRNS oltásokat éppen annyi ideje használják gond nélkül a rák kezelésére. Egyedüli új komponens a covid mRNS-e, amit az eddig használt másikkal cseréltek ki.

Vagy a majdnem 10 éve nagy sikerrel alkalmazott ebola oltás egy változata (Szputnyik)?

Vagy az ezeréves technológia Sinopharm?


A Pfizerről: [link]

Karikó Katalin gyakorlatilag az mRNS oltások 40 éves kutatási történetét, és 20 éves alkalmazását is elmondja az életpályája mellett.

A Szputnyik oltás története szintén ilyen, he elolvassátok Denis Logunov, és csapata életrajzait, munkásságát.


Melyik lett "összedobva"? LOL Iszonyat minimális információ alapján dobálóztok "szakvéleményekkel", és eközben emberek százait veszélyeztettek ezzel a magatartással.

2021. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/289 anonim ***** válasza:
26%
Prof. Dr. Sucharit Bhakdi járványügyi szakértő, virológus megmondta, hogy oltási program zajlik, nincs halálos járvány, max. középsúlyos influenzának fele meg, amiben több idős és krónikus beteg halhat meg, de másokra nem jelent veszélyt. Az oltás annál inkább!
2021. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/289 anonim ***** válasza:
56%

Bárcsak igazad lenne,hogy mire való a QR-kod a kártyán.

Ezt egy számsor is tudja,ami végtelen lehetőséget biztosít.

Nem az oltás a lényeg.

Ha az lenne a lényeg, akkor a kártya szükségtelen lenne.

Miért?

Mert biztonságban vagyok (?).

Mert mások is biztonságban vannak (?)

A QR kóddal használható a kártya,azt mondod,amivel ellenőrzik,hogy ervenyes-e.

Ergo , akárhová megyek ,bármilyen időben simán nyomonkövethető egy algoritmussal. Ahogy az is,hogy kivel voltam.

Kicsit gondolkozz tovább.

Te mondtad ki,hogy mire jó.

2021. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/289 anonim ***** válasza:
65%
67: Sucharit Bhakdi nem járványügyi szakértő, hanem Lenkei Gábor szintű nímand kontár
2021. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/289 anonim ***** válasza:
42%
69: egyetemen tanított és meg vannak a kinezései, titulusai! Ismerősömet is ő tanította németben! Legyen már eszed te birka!
2021. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!