Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A sok oltáspárti ember nem...

A sok oltáspárti ember nem gondol arra, hogy jönnek a többi hullámok, amelyek ellen az oltásuk úgy sem ér majd semmit? Aztán lehet majd pár év múlva kialakul egy Covidnál sokkal rosszabb betegségük az oltás miatt, mert kísérleti nyulak lettek.

Figyelt kérdés
És mert persze a nép pont olyan, hogy az egyik megy a többi után. "Jajj nekem is gyorsan egy oltást" nem számít, de mindenki kapja, gyorsan. Nevetséges! Életemben nem gondoltam, hogy az emberek ennyire manipulatívak is tudnak lenni és elhisznek mindent!

2021. ápr. 23. 03:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/289 anonim ***** válasza:
35%

A sok "oltásszakértő" miért nem fogja fel végre hogy ebből a járványból csak akkor kerülünk ki hamarabb, ha beoltatjuk magunkat és betartjuk az összes szabályt, akkor is ha értelmetlennek gondoljuk azokat.


Tudjátok, az evolúcióban azok maradnak életben, akik adaptívak, képesek alkalmazkodni a környezeti hatásokhoz.

2021. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/289 anonim ***** válasza:
42%
Én azt nem értem, hogy képesek egyesek mindennemű szkepticizmus nélkül beadatni mondjuk a Modernát vagy Pfizert, amik egy teljesen új, senki által nem ismert technológián alapszanak, még az állatokon sem tudták kimutatni a hosszú távú hatásait. Ez nem több, mint emberkísérlet, nem véletlen, hogy senki nem vállal felelősséget érte. Én ha be is oltatom magam (tartok a COVIDTÓL kissé, annak ellenére, hogy senkit nem ismerek, aki elkapta volna), mindenképpen valamelyik vektor-típusú vakcinát fogom választani. Itt sokszor nem oltás-tagadásról van szó, vagy éppen pártolásról, csak számomra elképesztő, hogy az emberek lazán beadatják saját felelősségre ezeket az új típusú, kísérleti oltásokat. Még ha a vírustól meg is védenek, ki tudja, nem-e okoz valami "mást". És egy poén a végére: én nem eszem parizert, mert vegetáriánus vagyok, saját magunknak termeljük/készítjük az ételeinket és nem hagyom bekapcsolva a nyomkövetést, sőt, a szociális médiát is kép nélkül, álnévvel használom mozgó ID-vel.
2021. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/289 anonim ***** válasza:
77%
Illetve a szabályokat mindig érdemes megkérdőjelezni, utánajárni és nem csak azért betartani, hogy utána lehessen kocsmázni vagy moziba menni. Szerintem azért tart a társadalom (Magyarország) többek között ott, ahol, mert mindenki betartja az értelmetlen szabályokat. Az senkit ne zavarjon, hogy ha el is múlik a vírus, kb. élhetetlen lesz lassan az ország, 30-40%-os áremelések, hatalmas infláció, egymást kiközösítő emberek...
2021. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/289 anonim ***** válasza:
69%

"A covid-vakcinák mindegyike átesett mind a 3 tesztelési fázison, mert adott volt a lehetőség, hogy ezt ilyen gyorsan meg lehessen csinálni, a fenti 4 feltétel mindegyike teljesült. Tehát az összehasonlítás, miszerint ezek sebtiben kikutyult szarok, a többi meg több éven át fejlesztett anyag, értelmetlen, mivel a különbség nem a fejlesztési idő miatt adódik, hanem a tesztelési körülmények miatt."


Tévedsz, jelenleg az összes Covid-oltás tesztelési fázisban van és marad is legalább 2022-ig, ugyanis eddig senki nem vállalt értük felelősséget, mert az egyén írja alá. Többek között ezért sem lehetne diszkriminálni azokat, akik nem jelentkeztek 'önkéntesnek', ameddig nincs felelősségvállalás, hivatalosan nincsenek ezeknek az oltásoknak vakcina státusza.

2021. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/289 anonim ***** válasza:
35%

A hozzászólásokat olvasva nagyon felháborodtam! Egyszerűen nem értem, hogy miért ennyire vakcina ellenesek az emberek... Lehet ezért savazni, de szerintem egyes gyógyszerek, az alkoholok és a cigaretták 100x veszélyesebbek, és több hosszútávú mellékhatása van mint egy covid elleni oltásnak. Persze, nem kötelező a vakcina, és én sem szeretném senkire sem ráerőltetni, de legalább aki nem oltatja be magát, az ne próbáljon már mást is lebeszélni erről. Ez mindenkinek a saját döntése, ne próbáljunk más embereket befolyásolni! Én szerény véleményem szerint inkább leszek lázas vagy fáradt max egy napig/estéig, mint az, hogy a korházban feküdjek a lélegeztetőn.

Amit pedig a kérdező írt arra ennyi lenne a válaszom:

Ha nem oltatja be magát elég ember, akkor nyilván jobban terjed a vírus, és jobban is mutálódik. Egy bizonyos mutációt elbír minden vakcina, de csodákat ne várjunk tőle. És igen, ha nincs sok beoltott, és tovább jönnek a mutánsok, akkor abban az esetben már tényleg nem fog érni semmit sem az oltás. És egyébként meg nagyon kicsi esély van arra, hogy a vakcinától bárkinek is bármi komoly, akár hosszútávú mellékhatása alakuljon ki.

Nem szeretnék észt osztani, és virológust játszani, ez csupán az én véleményem! :)

2021. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/289 anonim ***** válasza:
65%

45 lehet majd par honap mulva azt fogod mondani, te voltal a hulye, de neked is jogod van ehhez:)

Egyebkent miert jobb nem beoltva lenni, ez volt a kerdesed ugye?

Hat a valaszom az, hogy azert jobb nem beoltva lenni igy fiatalon es egeszsegesen, mert valoszinuleg tulelem! Ha nem, akkor meg ez van, halandoak vagyunk. De ha tulelem, legalabb fogom tudni, hogy nem nyomtak belem valami sz..rt.


Meg mindig neked 45 os:

Es neked miert olyan jo beoltva lenni? Placebo erzes? Divat?

2021. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/289 anonim ***** válasza:
32%

"Tévedsz, jelenleg az összes Covid-oltás tesztelési fázisban van"


Te tévedsz, mivel mindegyik engedélyezve van. Az, hogy vizsgálják őket továbbra is, az meg teljesen természetes.


Más gyógyszerekért sem vállal a gyártó felelsősséget.

2021. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/289 anonim ***** válasza:
36%

Akkor most ki is gyártja a plasztik kártyákat?

Minek rá Qr-kód?

2021. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/289 anonim ***** válasza:
46%

Azon nem vagytok felháborodva, hogy egészséges embereket maszkra, oltásra,családok szétszakítására köteleznek?!


Engem nem zavar, ha vki oltakozni akar, de az igen, hogy engem kizártak az életből.


Az is zavar, hogy a gyerekeket is maszkra kötelezik.


Az meg még jobban zavar, hogy a szülők saját gyerekeik ellen vannak, magzatokat veszélyeztetnek és máglyán elégetnék azt, aki nem akar oltatni sem lemondani a friss levegőről. AGYRÉM! :(

2021. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/289 anonim ***** válasza:
72%
#58: szerintem azért kell rá kód, hogy majd itt is bevezethessék azt, ami már Kínában működik, a kreditrendszert.. Ha a rendszer úgy ítéli meg, hogy keveset érsz, nem utazhatsz, mert nem vehetsz jegyet. Nesze neked oltás. Ezt megnézhetitek a youtube-on az egyik legutolsó Toroczkai videóban, ha még nem tiltották le.
2021. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!