Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akiknek az orvosok nem tudnak...

Akiknek az orvosok nem tudnak segíteni, ti mikkel próbálkoztatok?

Figyelt kérdés
Több orvosnál jártam, sok kivizsgálás, labor, gyógyszer, de még arra sem tudtak rájönni, mi a bajom. A tüneteim egyre rosszabbak. Pszichés betegségről beszélnek, de szerintem ezzel csak elhessegetik a problémát. Mit tehetnék még? Alternatív gyógymódok, terápiák? Ti mit próbáltatok és mi vált be?

2021. ápr. 26. 13:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Korod, súlyod, magasságod? ffi/nő?
2021. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
25 férfi 175 cm 87 kg. A betegség elején 70 körül voltam.
2021. ápr. 26. 13:43
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

IBS, az kb. olyan diagnózis, mintha a haspuffadásra azt a diagnózist adnák, hogy haspuffadás.

Amúgy kerüld a tejet.

2021. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok.


Epekő néha okoz ilyen tüneteket, de simán lehet valamilyen ételintolerancia is. A probiotikus étrend szokott tartalmazni élőflórás joghurtokat, amikben igaz, sok a bélflórát építő baktérium, ugyanakkor egy eléggé gyakori allergént tartalmaz nagymértékben, mégpedig a laktózt. Kontaminált vékonybél szindrómára, és a fent említett két betegségre vizsgáltak? Mennyire élsz egészséges életet, ha az átmeneti diétákat nem számítjuk? Hány éves vagy?

Lehet nyomelemhiány is.

Szedsz káliumot? Csak, mert hypokalaemia is okozhat hasonló tüneteket. Ezt szintén ki lehet zárni, csak a vérben kell nézni a kálium koncentrációját (3,5/7 mmol l> hypokalaemia)

2021. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

*mmol/l

+az életkorodat már tudom

2021. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

En is brutálisan puffadtam,de elkezdtem kisérletezni amitől 98% elmúlt a puffadás

3 dologra kell figyelni szerintem

1:a rágozás mellőzése

2:evés utáni kulturált büfögés nagyon fontos!

3:a nyelésre is oda kell figyelni mert ha valaki ideges akkor hajlamos sokat nyelni

nekem ezek be váltak

2021. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!