Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A pánikbetegségem okozza vagy...

A pánikbetegségem okozza vagy más a baj?

Figyelt kérdés

Néha kiszáradtnak érzem az egész torkom hiába iszok, gombócot érzek, és úgy érzem fel kell köhögnöm valamit a torkomból

De viszont ha nagyon el van terelve a figyelmem ez nincsen, legalábbis úgy vettem észre.

Mozgásnál vagy megerőltetésnél nem jelentkezik semmi baj. Ezért gondolom, hogy a pánikbetegségem okozhatja, csak ez egy új tünet mert ilyen még nem volt nekem. De mostanában bizony sok stressz ért..


22/L



2021. ápr. 29. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled, a pánikbetegséged okozza.
2021. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem detto ugyanez volt. Totál.. egyik nap bepánikoltam, tiszta rosszul voltam, vert a víz is. Nehezen nyugodtam le, és másnap gombóc érzés a torokban és köhögési inger. Később mellkasi fájdalom is jelentkezett. Kiderült, hogy reflux. Kaptam savlekötőt és újra első fázisba kerültem. Köhögési inger, gombócérzés. Változtatnom kellett az étrendemen, hogy jobb legyen, most már csak nagyon kicsit érzem. Ennek már fél éve. 26F
2021. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!