Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltál már covidos?

Voltál már covidos?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 11:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudok róla
Nem tudom, hogy az volt-e
58 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
99%, hogy igen. Szüleim igazoltan azok voltak, érintkeztünk, voltak enyhe tüneteim, de orvoshoz nem mentem, önkéntes karanténban otthon kihevertem, így nem jelentem meg a rendszerben. Rá egy hónappal mentem is oltakozni, akkor még hivatalosan csak 3 hónappal később lehetett volna, másnap törölték el ezt a korlátozást.
2021. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1/1:Voltak oltási reakcióid?
2021. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, enyhe tünetek, csak pár napig. Utána hetekig tartó szív és érrendszeri, valamint légzőszerz panaszokat okozó poszt Covid extrém fáradékonysággal.
2021. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 nem. Olyan volt mint bármilyen más oltás. A kínait kaptam.
2021. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#1 már nincs olyan szabály, hogy három hónapig nem kaphatsz oltást a karantén letelte után?
2021. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 már nincs, egy nappal azután hogy megkaptam eltörölték. Ahogy meggyógyultál (negatív a teszted) kaphatsz.
2021. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én elkaptam, először a torkom kezdett el fájni, elmentem tesztre, pozitív lett. Ez után egy nappal elment a szaglásom és nem éreztem ízeket sem. Majd még 1 hétig folyt az orrom.
2021. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Voltam. Életem legsz@rabb 9 napja volt 🙁😟

9 napig láz (39,6 amit semmi nem vitt le), szétrobbant a fejem, hányás, étvágytalanság (-6 kg)..

2021. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, de ez gyanús volt. Be kellett menni egy oktatóhoz konzultálni, aki előtte volt covidos, de elvileg negatív lett a tesztje. Behozta a gyerekét is, aki köhögött folyamatosan. -_-

Utána másfél héttel később több napos (5) migrénem volt, ki voltam lőve kb olyan fáradt voltam, hogy egész napokat végig fetrengtem, éjszaka közepén erősen köhögtem, arra keltem fel. Azóta van erős szívdobogás, és fura fáradékonyság.

Pedig nem vagyok hipochonder. Mivel nem dolgozom jelenleg, nem is mentem sehová két és fél hétig. Akkor nem gyanakodtam, de egy ismerősömnek hasonló tünetei voltak.

2021. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8 Ugyanez volt sógoromnak, azt mondta soha nem volt még ilyen rosszul.
2021. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!