Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt SLE beteg? Hogyan...

Van itt SLE beteg? Hogyan tudsz együtt élni vele, mik a tünetek?

Figyelt kérdés
Kezdem feladni.

#Systema #lupus #erythematosus
2021. máj. 22. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi az a SLE. :(
2021. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor miért írsz ide? Nárcisztikus vagy, troll, vagy feltűnési viszketegségben szenvedsz?
2021. máj. 22. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell feladni?


16 éves korom óta vannak ebből eredő ízülti gondjaim, néha járni sem bírok, vagy felállni, az ágyból felkelni. Az ujjaim hasogatnak, stb... nem rhadtul nem kellemes, néha sírhatnékom van már ettől, de normálisan étkezek, sokat mozgok - a fájdalmak ellenére is -, és ezzel szinten tudom tartani.


Jobb nem lesz, gyereket nem szülök (mert az instant állapotromlást eredményezne), és kiélvezem a fájdalommentes napokat.

Lehetne jobb életem, de vannak, akik sokksal rosszabb állapotban vannak nálam, így nem panaszkodom.


32n

2021. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A sejtjeim egymás ellen vannak. Folyamatosan gyulladásban van valamim, ritka a fájdalommentes nap. Láz az a minimum sajnos. Röviden.
2021. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul
2021. dec. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Kitartás ne adjátok fel! Én 17 éves koromban kaptam meg, most 44 vagyok 19 éve tünetmentes.

Hátha nektek is segítek......finomliszt cukor tejtermék dobó, sok víz, zöldség,3000mg halolaj, krill, én ezeket eszem. Semmi bajom, még fejfájás sem.napi 10 órákat dolgozom.

44F

2022. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miújság azóta?


Hol kezelnek?

2022. nov. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem diszkoid lupuszom van, ami például a cukorral kapcsolatban teljesen más. Szerintem már 2017-ben előkerült, de 18-ban jött rám spontán orrvérzés és akkor mentem vérvételre. Rettenesen sok fehérvérsejtem volt és gennyes-puklis sebeim voltak. A fehérek megeszik a cukromat és folyamatosan kissé alacsony cukrom van. Mégsem éltem szteroidos kezeléssel, ugyanis asztmás vagyok és az veszélyes így. Melyik kezembe harapjak? Éltem tovább kezeletlenül a lupusszal. Amilyen vehemensen indult, úgy ősszel eltűnt a véremből. Fogalmam nincs, hogy hogyan lehetséges.


34/F

2023. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 éve vagyok ebben a betegségben 23 évesen.

Láz, térd könyök fájdalmak, izomfájdalom, gyengeség , véres vizelet néha, extrém fáradság, hideg kezek lábak, fejfájás

2023. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és pillangó kiutes, napon jobban kijönnek a tünetek.
2023. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!