Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt az iszonyatos pánikrohamot...

Ezt az iszonyatos pánikrohamot okozhatta a marihuána?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok, gyakran van magas pulzusom és volt már pánikrohamra is példa.


Ma kivételesen voltam füvezni, nem vagyok rászokva meg semmi, max fél évente-évente egy kis cigi fele.


Ma iszonyatos élményem volt, már elötte is kicsit szorongva éreztem magam gondoltam segíteni fog... de elszívtam és érzetem hogy egyre magasabb a pulzusom, gondoltam semmi különös, csak azért van mert a fűnek ez a mellékhatása, majd hirtelen olyan rosszul lettem, hogy ilyet még soha életembe nem éreztem, még a korábbi pánikrohamok alatt sem.


Nagyon nagyon elkezdett dobogni a szívem, az egész nyakamba és hasamba és hátamba éreztem, elekezdtek iszonyatosan zsibbadni a karjaim és hangyázós érzés volt rajtuk, a lábaim szintén, azt hittem most azonnal meghalok szívrohamban, a pulzusom vagy 200 felett volt bőven... felhívtam én magam a mentőket, kijöttek addigra már a zsibbadás elmúllott csak iszonyatos erős szívdobogás volt.

Nem mondtam nekik hogy füveztem nem akartam bajt, azt mondtam hogy pánikbeteg vagyok így is és lehet az jött ki, de attól még lehet szívroham, persze nem az volt meg is nyugtattak és elmentek. Aztán mostmár lényegesen lentebb ment a pulzusom és már csak a beállt érzést érzem de még így is rossz...


Lehetséges higy a fűtől volt? Nem sokat szívtam szemem sem volt piros és beszélni is tudtam akkor még utána az rosszabb lett...


Nagyon rossz élmény volt, életem legrosszabbja, bár így se szívtam sokat eddig se de ezek után biztos hogy soha többé nem fogok.


Mi a véleményetek?

Elnézést higy ilyen hosszú lett


2021. máj. 24. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A marihuána egyes betegségeket felerősíthet, provokálhat, például a skizofréniát is, szóval benne van, hogy a pánikrohamod mögött ez állt. Neked nem szabad fűvel élned, kicsit se, az ilyesmi kizáró ok.
2021. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez szerintem nem pánikroham volt, hanem nagyon durva elvonási tünet.
2021. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Minek az elvonási tünete? Nem vagyok rászokva a fűre, sőt évente maximum kétszer hogy van
2021. máj. 24. 21:41
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

De mégis valahogy olyasmi.

Ha már ilyen erős reakciót vált ki a szervezetedből, akkor az biztosan a fű hatása és szerintem köze van az elvonási tünethez.

Ezekben épp az a veszélyes, hogy egy ideig azt hiszed, nem vagy rászokva.

A lényeg, hogy soha többé ne használd, akkor nem fog megismétlődni!

2021. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%

ui: Ha lesznek még tüneteid az elkövetkező napokban, eszedbe ne jusson a fűvel orvosolni. Az a baj, ha pánikrohamnak véled, akkor nyugtatószerként akarod majd használni. De ez nem pánikroham, ez egyfajta elvonási tünet, csak akkor fog megszűnni, ha nem használod többé és kiböjtölöd, mire elmúlnak a tünetek.

Én sose füveztem, de nyugtatóval eljátszottam hasonlót, volt izomrángásom, magas pulzusszám, ködös tudatállapot, álomkór, reszketés egész testemben. Pánikrohamnak hittem, ami csodák csodája elmúlt a nyugtatótól. Amikor az izmom is rángott, akkor jöttem rá, hogy nem pánikroham, hanem elvonási tünet.

2021. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
A fű nem csinál elvonási tünetet, mivel nem okoz kémiai függést, baromságokat írsz, utolsó. Én volt, hogy napi szinten szívtam, mégis le tudtam tenni egyik napról a másikra, semmiféle elvonási tünet nem volt a sóvárgáson kívül. A nyugtató nagyon más kategória.
2021. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem meg te vagy eltévedve, utolsó.
2021. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egész biztos, hogy a fű volt rád rossz hatással. Jobb, ha ezt és a sima cigit is messze elkerülöd! Ilyen problémáknak nagyon árthatnak.
2021. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A pánikbetegséget simán felerősítheti a fű. Erős volt a hatás mert ritkán szívsz, és azt nagyítja fel ami benned van. Ha szorongás akkor azt, ha jó kedved van akkor azt. Aki az elvonási tünetet írta az meg egy idióta.xd Látszik fingja sincs a témához.
2021. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9 köszönöm, volt mikor egyszer szívtam és nagyon jó kedvem volt eleve és még 1000-szer jobb lett, most meg eleve eléggé rossz állapotban vagyok és még sokkal rosszabb lett... alkoholt ha iszom azt se sokszor az mindig segít, de ez sajnos úgy vettem észre hogy pánikbetegeknek semmit sem segít sőt még ront is jó sokat...


Ez az elvonási tünetes meglátás, már ne haragudj válaszoló de szerintem is egy nagy baromság...

2021. máj. 25. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!