Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Füvezés után rosszullét...

Acsuf kérdése:

Füvezés után rosszullét 1évvel még mindig?

Figyelt kérdés
1éve szívtam, kb 1grammot(nem herbált). Pánikrohamom lett, és azóta nem jó a memóriám, a koncentrációm. Szedtem mindenféle vitamint, de elhanyagolható mértékű javulást hozott. Azóta kicsit (1-100ig olyan 2) jobb a helyzet, de nem az igazi. Mi lehet velem? Találkozott-e ilyennel valaki? Nem szívtam sokszor, ez volt a 2. A megérdemled meg hasonló kommenteket nem kérek, köszönöm!

2017. nov. 30. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Biztos vagy benne, hogy a fű miatt van ez?
2017. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem tapasztaltam.
2017. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen,simán lehet a fűtől. Ha érzékeny vagy rá (márpedig úgy tűnik), akkor szétb***ta az agyi receptoraidat. Én nyugtatóra voltam függő, 13 hónapja letettem, és még mindig vannak elvonási tüneteim. Szénné olvastam magam a témában, így megtudtam, hogy az agynak 12-24 hónap is kellhet, hogy felépüljön a pusztításból. De jó hír, hogy fel fog, csak egyeseknek ehhez sok időre van szükségük. Nézd meg a Numb című filmet,magyar címe Fapofa, pont Neked készült. Matthew Perry játszik benne. Túlszívta magát, de csak egyszer, és durva tünetei lettek, és úgy is maradt. Segíthetsz magadon, ha direkt erőlteted az agyad. Rejtvények, sakkozás, tanulj verseket, vagy idegen nyelvet, hangszeren játszani. Nem lesz egyszerű, de erőltesd. Mondanom sem kell, hogy minden (pszichés)gyógyszer, drog, fű, alkohol felejtős kb életed végéig. Még egy szippantás is visszahozhatja a tüneteket, de még 3 év múlva is.
2017. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

inkább csak félsz próbálj lenyugodni. Testi hatása már biztos nincs

Egyszer én is éltem át pánikrohmot , bár már rég volt azóta is nehezen nyugszok meg sokszor.

2017. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. igen, biztos.

2. Jó Neked

3. KÖSZÖNÖM!!!

4. Igyekszem, pszichológusnál is voltam, de akkor sem az igazi

2017. nov. 30. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Gratulálok azoknak a feltűnési viszketegséggel küszködő hozzászólóknak, akik úgy okoskodnak, hogy még életükben még egy füves cigit sem szívtak el, és mindenféle bestsellerekből, meg scifikből merítik az ötleteiket. Én nem értem miért kell hülyeségekkel traktálni az amúgyis önmagát félrevezető kérdezőt.


99%-ban biztos lehetsz benne kedves kérdező, hogy nem az egyszeri vagy kétszeri spanglitól van a memória zavarod! Valószínűleg előtte is meg volt már, csak amióta jobban felfigyelsz rá és még be is beszélted magadnak, hogy a fűtől van, így gerjeszted a problémát.

Rendszeres, napi szinten füvező embereknél vannak ilyen problémák, náluk is úgy ha már hónapok óta napi szinten tolják.

Tehát:

1. Nem az egyszeri vagy kétszeri füvezéstől van. Ezt felejtsd is el, mert csak rontasz a helyzeteden.

2. Ha lusta életmódot élsz, akkor igyekezz rajta változtatni, fuss, ússz igazából mindegy, csak mozogj valamit, ez mindenkinek javasolt kortól, problémától függetlenül.

3. Halolaj napi szintű fogyasztása viszonylag magasabb dózisban akár kapszulázott formában, teljesen megfogja oldani a problémádat.

4. A legfontosabb, felejtsd el ezt a füvezős elméletet, amennyire csak tudod a memória zavart is, az emberi agy sokszor csak bebeszél magának dolgokat, nem viccelek tényleg verd ki ezt az egészet a fejedből és helyre jössz meglátod!


A föntebb leírtak akkor és abban az esetben érvényesek, ha a szervi bajok kizárhatóak. Sok szervi betegség okozhat memória zavart.

2017. dec. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Elképzelhető, hogy a memóriád és a koncentrációd nem a fű, hanem a pánikroham, és az annak nyomán fennmaradt szorongás, ijedség, félelem miatt érzed rosszabbnak.


Az emberek általában rosszabbnak hiszik a memóriájuk, figyelmüket, mint a többiek. Elképzelhető, hogy neked ez eddig nem jutott eszedbe, csak a pánikroham után kezdted el figyelgetni magad.


Érdemes volna napi 10 percet relaxálni vagy meditálni, és pszichológushoz járni, hogy a félelmeddel, szorongásoddal foglalkozzatok.

2017. dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó 2kommentelő: Ezeket csináltam. Több mint 10 éve aktívan sportolok, egészségesen táplálkozom, szedtem halolajat is.
2017. dec. 3. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!