Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megbántad, hogy beoltattad...

Megbántad, hogy beoltattad magad a COVID ellen?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Melyik oltással?

2021. jún. 5. 13:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2021. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
60%
Nem, pfizerrel oltattam magam.
2021. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
59%
Én sem. Én is Pfizert kaptam.
2021. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
57%
Miért bántam volna meg? Nem volt semmi mellékhatása az oltásnak, és nem is lesz. Csak előnyöm származott belőle. ( Pfizer)
2021. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Moderna. Azt viszont igen, hogy elmondtam pár kollégának, amikor szóba került. Kiderült oltásellenesek és azóta megy a gúnyolódás.
2021. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Szputnyikot kaptam.
2021. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Sinopharmot kaptam. Az első adandó alkalommal, amikor én jelentkezhettem és nem az orvosra kellett várni, jelentkeztem. Ironikus, 2 óra múlva hívott a háziorvos, de mivel már regisztráltam az oltópontra, el kellett utasítsam. Bár ő is Sinopharmot ajánlott fel, így nem ért hátrány. Bár nekem mindegy volt, hogy melyiket kapom, bízok az orvosokban és kutatókban, hogy hatékony.
2021. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%

Most halt meg egy 27 éves lány ismerősöm koronába. Elkapta, “kigyógyult” belőle, szövődmény lett, kapta 2 hétig az oxigént, leszedték róla és összeesett a tüdeje.


Be vagyok oltva és biztos vagyok benne, hogy ennek nincs még vége. Én saját magamért ennyit tudtam megtenni. Nem bántam meg.

2021. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
Nem bántam meg, tegnap végre voltam koncerten. Astra Z-t kaptam, a mellékhatásoktól nagyon szenvedtem, ha új oltás kell télen, másfajta oltóanyagot fogok kérni.
2021. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
64%

Eddig nem,de még csak egy hete kaptam a második adagot,Sinopharm.

Ha nem lesz kötelező (vagyis erősen ajánlott),idén már nem szeretném oltatni magam,de ha addig sem lesz mellékhatása,jövőre vállalnám megint.

2021. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!