Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak? Emésztési...

Mit csináljak? Emésztési probléma .sürgős!

Figyelt kérdés

2 éve tart,hogy elég sokszor fáj a hasam.. székrekedésem volt. Voltam gasztrosnál 2x gyomortükröztek kiderült,hogy reflux gyanús vagyok felírt egy gyógyszert amit beszedtem aztán azt mondta hogy már nem kell szednem. Elég sokszor vagyok rosszul,fáj a hasam bal oldalt vagy a belem nem tudom eldönteni... Nem tudok wczni csak 4 naponta erre azt mondta hogy rostban dús kaját egyek. Ez sem segít csak *belémköt*

A háziorvos asszisztense azt mondta Laevolacot igyak. Ami jó,mert tudok wczni viszont nagyon felpuffaszt és megy tőle a hasam. Nélküle nem nagyon tudok wczni.Semmi étvágyam sincs. Akkor érzem jól magam ha nem eszek semmit.Amint eszek fáj bal oldalt.

Nincs háziorvosunk csak helyettesítő,aki azt megvizsgált de elég lazán kezelte..

Hova érdemes elmennem mêg? Nem akarom,hogy komolyabb baj legyen.



2021. jún. 17. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlo problemaim voltak, bar pont ellenkezoleg.


En mindennap kb 4 - 5x mentem fosni.


Sokszor fajt a hasam meg a fejem.


Ettol fuggetlenul bekerultem pszichiatriara, elkezdtek gyogyszerrel kezelni.


Azota megszuntek az emesztesi problemaim.


Esetleg egy probat tehetsz te is.

2021. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
IBS. Ma (eltekintve a covidtól) ez a második leggyakoribb ok, amiért valaki orvoshoz megy. És ez a mai nyugati típusú táplálkozás hzadéka.
2021. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!