Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ettől lesz bajom? Elmúlik? (lent)

Barthafanni kérdése:

Ettől lesz bajom? Elmúlik? (lent)

Figyelt kérdés

Szerdán (16-án) kaptam meg a pfizer oltásom, az elsőt. A karom csak enyhén fájt. Aztán a második nap körül, elkezdett fajni a honaljam érintésre, és a nyakamnál egy kb borsószem nagyságú dudort tudtam kitapintani. Érintésre fáj, alapból nem. Ráfigyletem és úgy érzem kicsit kisebb lett. De ma reggelre, bentebb a nyakamnál kicsit arrébb újabb iylen gömb valamit tapintottam ki, ami szintén fáj. Nyirokcsomóra tippelek. De félek. De tuti az oltás hozta ki mert még nem volt ilyenem.


Ezek a borsószem nagyságú kis gömbök ahogy nyomom mozognak is ha nézem hogy mekkora.


Ezek elfognak múlni? Sok fog még nőni vagy lassan abbahagyja? Ezek a "remélem nyirokcsomók" nagyobbak lesznek mint borsószem? (az első iylen csomó, tegnapelőtt este nőtt oda es nagyobb nem lett és úgy érzem kisebb lett kicsit.)

Nyakban nőhet ilyen "remélem nyirokcsomo" hogy bajom legyen? Pl légzésben vagy nyelésben akadályozhat?


Valakinek volt ilyen pfizer 1 oltás után?

Köszönöm a válaszokat.



2021. jún. 19. 09:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Semmilyen gondot nem tud okozni a nyirokcsomód. Csak ott van és kész. Legalább tudod, hogy reagált az immunrendszered.
2021. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Tabbouleh ***** válasza:
38%

Kérdező, sajnálom

Nem hiszem, hogy itt releváns választás tudnánk adni, inkább konzultálj fül-orr-gégésszel.

Amúgy ezért nem kéne kísérleti oltásokat beadatni magunknak (2023ig ez az)

2021. jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
12-es így van!Riogatás ide vagy oda
2021. jún. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
71%
Ez csak oltás utáni mellékhatás el fog múlni
2021. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!