Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek kérlek nyugtasson...

Nagyon félek kérlek nyugtasson meg valaki ez ugye nem agydaganat?

Figyelt kérdés
Mostanában fáj a fejem szinte egésznap de nem csak egy pontban van hogy bizsereg is a fülem mögött hányingerem is szokott lenni meg rángatoznak a végtagjaim/ bizseregnek

2021. jún. 25. 06:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
#10 vagyok. Ha nem szedsz, akkor érdemes lehet valami vitamint szedni. A rángatózás + fejfájás tipikus magnézium + b-vitamin hiánynak tűnik.
2021. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Vérvétel már volt hormont is néztek. Most ujra megyek vérvételre szedek magnerotot meg béres c vitamint magnéziumot b 6 ot szedhetem magnerot mellett?
2021. jún. 25. 11:43
 13/28 A kérdező kommentje:
8 as igen elégedett vagyok az életemmel de nem tudok lenyugodni nagyon rosszul érzem magam mostanában folyamatosan a betegségen jár az agyam sehogy se megy lenyugodni későn kaptam idő pontot jöhonapra a neourologushoz és felkeresek egy pszchiologust is
2021. jún. 25. 11:50
 14/28 anonim ***** válasza:
Igen nagy valószínűséggel szomatizalsz, a pszichologus legyen az elso, akit felkeresel, ne az utolsó.
2021. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Folyamatosan csak sirok nem ismerek magamra en nem voltam ilyen nem feltem ennyire soha 3 honapja kezdodott kb mikor egy nap rosszul ereztem magam fajt a fejem a szivem is szurt meg hanyingerem volt utanna elkezdtem erezni ezt a nyomas szerut a fejemben ami borzaszto a szemeim korul. Elkezdtem bebeszelni magamnak hogy cukorbeteg vagyok aztan jott a tobbi sok sok betegseg amit a neten olvastam ekozbe apukam unoka tesoja meghalt hirtelen szivinfarktusba és ez is ra tett egy lapattal aztan elkaptam a covidot tudogyulladassal akkor is ereztem ezt a fura fejerzest akkor olyan volt mint aki almodik nagyon fura volt aztan elmult egy hete ujra ilyen allapotba kerultem faj a fejem es rangatozik mindenem bizsereg rettegek hogy daganat.. folyamatosan azt latom hogy meghalok es a csaladomra gondolok akik miattam sirnak nagyon nagyon rossz..
2021. jún. 25. 12:08
 16/28 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló tüneteim vannak.


Ez főképp stressz + táplálkozás. Egy gasztoenterológushoz is menj el. Puffadni nem puffadsz? (A szív szúrás + hányinger gyanúsan reflux, ami lehet a stressztől).

2021. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem puffadok. Viszont gomboc érzésem van de ez a gomboc erzes meg telen elojott csak nem ilyen gyakran nagyon megvagyok ijedve gyogyrsan szokott verni a szivem mikor semmit se csinalok akkor is. Voltam sziv EKG n rendben volt meg Ultrahangosan is megnezte ott sem talalt semmit irt magnerotot meg meg 2 gyogyszert elvileg az segit hogy ne verjen igy meg ne szurdosson
2021. jún. 25. 12:38
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

#17 Nekem gluténintolerancia miatt vert gyorsan a szívem (vagy mert áteresztő bél szindrómám volt), szerintem lehet, hogy neked is van valami gasztroenterológiai problémád.


Vegyél egy fél kiló csontos húst, dobd fel 2-3-4 órára főzni (csak sózva), aztán edd meg a levét, a húst meg meg tudod sütni utána (talán ne csirkét vegyél, mert abból semmi nem marad 4 óra főzés után).


Esetleg egy kis probiotikumot (sok zöldséggel, mert abban van a prebiotikum, amitől a kettő biotikummá alakul) érdemes lenne szedned, hátha segít.

2021. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget kiprobalom
2021. jún. 25. 12:49
 20/28 anonim ***** válasza:

A refluxra meg nézd meg, hogy mi okozza, pl. paradicsom, citrusfélék, szénsavas italol, koffein, csokoládé, alkohol, sok fűszer.


Azokat hanyagold ha teheted. A gyomorfekélyt valamikor azt mondták, hogy a stressz okozza, most nem tudják, hogy a stressz+helicobakter okozza vagy a helicobakter okozza a gyomorfekélyt, amitől stresszesek lesznek ezek az emberek.


Mindenesetre egy autogén tréninget hallgass végig, mert lehet, hogy az is segít.

2021. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!