Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek kérlek nyugtasson...

Nagyon félek kérlek nyugtasson meg valaki ez ugye nem agydaganat?

Figyelt kérdés
Mostanában fáj a fejem szinte egésznap de nem csak egy pontban van hogy bizsereg is a fülem mögött hányingerem is szokott lenni meg rángatoznak a végtagjaim/ bizseregnek

2021. jún. 25. 06:30
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Reménykedek benne hogy segit valami. Köszönöm mindenkinek a válaszát segitségét
2021. jún. 25. 13:02
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon súlyos hipochondria, nem azért írom, hogy lekoptassalak ennyivel, hanem mert pontosan tudom, hogy most min mész keresztül, hiszen nekem is ez volt kettő éven keresztül. Számtalan tüneted van, mind különböző betegségeknek a tünetei, de hidd el semmi betegséged nincs, legalábbis a testedben, a lelkedben, a fejedben annál inkább, és ezen csak terápia segíthet, vagy nagyon erős akarat.


Rengeteg orvoshoz rohangáltam én is, az “agydaganat” ugyan úgy meg volt nekem is, ilyen tünetekkel, sőt még súlyosabb is volt, mert már nem bírtam beszélni normálisan, rosszul mondtam a szavakat, a memóriámmal is gond volt, aztán vizsgálat, és kiderült, hogy minden rendben és mintha mi sem történt volna megszűnt az összes tünet.


De volt ennél durvább is, amiről el se tudtam volna képzelni, hogy az agy létre tud hozni ilyen tünetet.


Minél előbb keress fel egy pszicho terapeutát, mert borzasztóan megkeseríti ez az életet.

Nekem sikerült túl jutnom rajta, de még mindig van ritkán, hogy előjön!


Sok sikert!

2021. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm esetleg beszélgethetünk privátban?
2021. jún. 25. 17:00
 24/28 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom hogy ezt leirtad. Gratulalok hogy neked sikerult kijonod ebbol remelem hogy nekem is "csak" errol van szo semmi masrol 😪
2021. jún. 25. 17:18
 25/28 anonim ***** válasza:
Szia, igen nyugodtan írj, ha úgy gondolod.
2021. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Bölcsességfog is nyomhat ideget, igen! Nagybátyámnak a füle fájt és az egyensúlyérzékelésére hatott ki. Bölcsességfog kiműtése után elmúlt neki. Nekem az állkapcsom fájt, mikor nőtt.

Ha a fogorvos úgy látja, hogy ki kellene műteni, mindenképp megéri.

Ne stresszelj - az csak ördögi kör. Rengeteg dolog okozhat ilyen tüneteke, akár a folyadékbevitel alacsony, lehet gyulladt fog/góc, lehet fáradtság, melegtől nem alvás, savasság, depresszió stb.

2021. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de az az érdekes hogy oké legfőképpen azon a felén fáj ahol a fogam nő de néha különböző pontokban fájdos feszit.még hozzá érni is fájdalmas
2021. jún. 26. 14:15
 28/28 A kérdező kommentje:
Mármint a fejem. Borzasztó tényleg
2021. jún. 26. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!