Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellrák lenne? Illetve miert...

Mellrák lenne? Illetve miert keshet a menszim mit tegyek? Fogytam is 9 kilot 2 honap alatt kb es meg nem adtam fel remelem ha lefogyok meg egy keveset rendszeresse valik bar nem tudom mikoze ehez de gondolom van

Figyelt kérdés

Egy honapja ereztem egy kis csomo szerut kemeny volt a bal mellemben alul voltam ultrahang vizsgalaton azota sem mult el kimutatta volna ha mellrak lenne? 31 en ujra megyek vissza rendelt hogy ujra megnezze a doki azt mondta valami hormon lesz mivel rendszeretlen a menstruaciom


voltam menszi kesese miatt nogyogyasznal szerinte nincs csisztam se nem eltem meg nemi eletet a hormonjaim is voltak nezve ottse talaltak semmit nem egy ket hetes vagy honapos csuszasrol van szo hanem ha elojon is egy napot tart kb meg semmim nem faj mint regebb mikor rendszeres volt mitol lehet?



2021. jún. 25. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogyókúráztál, és emiatt fogytál 9 kg-t, vagy nem változtattál az életmódodon, csak magától ment le 9 kg? - Ez utóbbi igen aggasztó lenne.


Rendszertelen menstráció, ha valamihez, inkább a kóros soványsághoz, alultápláltsághoz köthető, tehát nem tudom, hogyan lehet további fogyástól javulást várni, de nem írtad, hogy mik a paramétereid (magasság, súly). Endokrinológusnál is jártál? Mert ők több hormon vizsgálatot tudnak kiírni, mint egy sima nőgyógyász, és jobban is értenek hozzá.

2021. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sulyproblemaim vannak sajnos eleg duci vagyok fogyokuraztam es ugy fogytam endoklinologus kuldott vervetelre minden rendben volt.14 eves korom ota kezdtem el hizni es azota ilyen rendszeretlen nem kamu volt h kb egy teljes evig elose jott es akkor se talaltak semmi rendelleneseget.
2021. jún. 25. 20:24
 3/11 A kérdező kommentje:
19 vagyok es meg szuz. Nem szegyenlem nem talaltam meg meg az igazit a mai vilagba talan ez ciki
2021. jún. 25. 20:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Hogy meg lehet ereszkedve a melled 9 kilós gyors fogyástól?

Fogyás helyett inkább helyesírásilag gyarapítanád magad.

2021. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs megereszkedve a mellem csomot ereztem de orulj annak hogy te tudsz helyesen irni😊
2021. jún. 25. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, ha a doki kóros elváltozást lát, akkor elküld mintavételre. Lehet csak egy zsírcsomó. Egy ismerősömnek több csomója van a mai napig mindkét mellében, de nincs rák, volt mintavétel is, illetve évente van kontroll.


Csak egy kérés. Légyszíves legalább használj vesszőket.

2021. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ
2021. jún. 25. 21:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Szerintem nem ciki 19 évesen szűznek lenni; jobb, mint elkapkodni. Ez ne aggasszon.

Sajnos van, akinek tényleg akár egy évig nem jön meg, és bár sok orvos ezt normálisnak mondja, egyáltalán nem mondható annak, sajnos, de erről az állapotról nem tehetsz, ilyenek a hormonjaid. Én akár alternatív/természetes módszereknek is utánanéznék, teák, vitaminok, esetleg méhpempő, ha az orvosok semmi kivetnivalót nem látnak a ciklusodban.

Jól teszed, hogy most foglalkozol ezzel, nem amikor már gyereket szeretnél adott esetben.

2021. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm utánna fogok nézni aggaszt hogy mitől van ez a doki irt fel olyan gyogyszert amit 10 napig kell szednem es elvileg attol megjon megjon decemberben probaltam ki es tenyleg megjott ugy volt mint reg fajt a fejem, hasam,derekam.

Szoval remelem ha 3 kurat csinalok ez elvileg rendszerezni fogja ha meg nem az endoklinologus azt mondta muszaly lesz fogamzas gatlot irjon.

2021. jún. 26. 06:45
 10/11 anonim ***** válasza:
:( Drukkolok, hogy hasson a kúra! :)
2021. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!