Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnám rendszerezni az...

Hogyan tudnám rendszerezni az étkezéseimet, hogy többször egyek keveset és ne hirtelen faljak be mindent?

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok edzeni, minden tök jó, de egyszerűen képtelen vagyok sokszor keveset enni. Egész nap rohanok és reggel nem vagyok éhes, aztán mikor délután kettőkor van egy szabad órám (addigra meg már kopog a szemem az éhségtől) bekajálok egészen addig amíg rosszul nem leszek. Este elmegyek edzeni és mikor hazaérek a bűntudat miatt megint nem eszek..és ez így megy már lassan egy hónapja

2020. szept. 18. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is pontosan ezzel küzdöttem. Igazából úgy sikerült, hogy rákényszerítettem magam a reggelire. Kell és kész nincs mese. A többit meg hozta magával, tízórai egy gyümölcs, ebéd akkor már nem kell dugig, edzés előtt valami proteinszelet, aztán lehet vacsorázni bűntudat nélkül. Nekem ez a kényszer reggeli vált be közel 10 év nem reggelizés után.
2020. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne várd meg, amíg kopog a szemed az éhségtől. Legyen nálad valami, amit rohanás közben is gyorsan meg tudsz enni. Olajos magvak pl. nagyon jók erre a célra, vagy egy doboz kefír. Edzés előtt 1-2 órával is ehetnél valamit, pl. banánt vagy más gyümölcsöt, fehérjeszeletet. Aztán edzés után egy könnyű vacsora, amitől nem lesz bűntudatod. Ha napközben kevés fehérjét ettél, este egyél valami fehérjedúsat zöldségekkel.
2020. szept. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!