Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan, akinek végbél...

Van itt olyan, akinek végbél fissura műtét nélkül meggyógyult?

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Kerdező!

Hogy vagy azóta?

Most kerestem rá erre a témára, 2 hete üzdök vele

2021. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem azóta is megvan. Próbáltam kenegetni Proktis-M kenőccsel, amit a doki mondott, próbáltam propolisz balzsammal, mert azt olvadtam, az is jó sebgyógyító. Aztán csalántea kúra, mert arról is azt olvastam, erős sebgyógyító hatású. Egyik sem használt nekem.

Nevelőapámnak ugyanez a baja, szinte egy időben voltunk dokinál, ő Milgammát szedett, ami érfal erősítő, neki nem tudom, megvan-e még, de panasza megszűnt.

2021. dec. 3. 04:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm válaszod!


En 2 honapja szültem, ott aranyerem lett, az tutibiztos.

Kellemetlen volt, de elmult a fájdalma hál isten.

Aztán ugy egy 2 hete kezdődött az, hogy székelésnél véres lett a papír. Akkor még nem fájt. Kaptam rá a gyogyszertárba krémet. Bevallom, nem használtam sűrűn, lehet ez volt a baj. Aztán egyre jobban elkezdett fájni. Eleinte csak mig elvégeztem, most meg már ott tartok, gyomorideggel megyek a mosdó fele, könnyek közt végzem el a dolgom, a szüléssel felérő fájdalmakkal kb. Onnan ugy délutánig szó szerint nem tudok ülni, állva is fáj. Majd szépen estére mintha semmi nem történt volna.


Orvosnál még nem.jartam vele, azt sem tudom merre kellene ezzel elindulnom. Most kaptam egy uj krémet a gyógyszertarban. Lidokainos, kifejezetten erre a repedésre is jó. 2 napja használom, eddig nem sok eredménnyel.


1#

2021. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Emberek, cikatridina kremet probaljatok ki. Nekem csodat tett, pedig mar nekem is orakig fajt wc zes utan, ulni sem tudtam
ápr. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!