Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pocakra hízás mitől lehet ha...

Pocakra hízás mitől lehet ha nem találtak elvileg semmit? Vagy csak ilyen a genetikám?

Figyelt kérdés
Nagy labor vizsgálat cukor terhelés és nőgyógyászati dolgok kizárt a.
2021. jún. 30. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Genetika. Egyél kevesebbet, mozogj többet. Este 6 után pedig lehetőleg semmit se egyél.
2021. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kevesebbet eszem, a 6 után ne egyek sajnos nem jön össze, mert úgy dolgozom, hogy 6 kor végzek.akkro úgy néz ki örökletes dolog.
2021. jún. 30. 15:21
 3/14 anonim ***** válasza:
És nincs 5-kor vagy előtte nem sokkal fél órád, hogy egyél valamit? Remélem tudod, hogy minden, amit este eszel rajtad fog maradni, mert estére az anyagcsere lelassul. Akkor lehetőleg kerüld a gyorsan felszívódó szénhidrátokat és a nagyon zsíros, olajos ételeket.
2021. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3 Nincs lehetőség rá, gyárban dolgozom és itt sajnos nem úgy működik, hogy akkor van szünet amikor én épp megéhezek.
2021. jún. 30. 15:45
 5/14 anonim ***** válasza:

Genetika nálam is.

Rengeteget mozgok, járok edzésre, lemondtam egy rakat dologról, amiről tudtam, hogy puffaszt, vagy intolerancia miatt nem jöhet szóba. A lábam vékony, karom vékony, és mégis maradt hasam. Nagymamámnak, anyumnak és apai nagymamámnak is nagy hasa volt. Marha jó.

Még az ételintoleranciát megnézetheted.

2021. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5 Nálam is ez van, lábam , karom, arcom minden vékony, de a hasam meg ... pocakos 😟 Az ételintoleranciát azért zártam ki mert ehetek bármit ugyanúgy ilyen. Nem eszek lapos eszek valamit egy adag ételt akkor meg mint aki terhes .
2021. jún. 30. 16:13
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge hasizom és simán okozhatja.
2021. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Este hat után ne egyél mekkora bromság. Aki éjszakás, az meg koplaljon mi? :D
2021. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8 Az éjszakás is ilyen,de 6 ig dolgozok , mire hazaérek háromnegyed 7 , leghamarabb ekkor jutok rendes ételhez. Sajnos a műszakokat nem az egészséges táplálkozáshoz szabják.
2021. júl. 1. 14:22
 10/14 Senior Séf ***** válasza:
50%
Mára nagyon sok, eddig a genetikára fogott gebaszról derült ki, hogy valójában autoimmun folyamat. Itt is erről van szó.
2021. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!