Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok hízni?

Miért nem tudok hízni?

Figyelt kérdés

Alapból nagyon magas és vékony vagyok... Nyilván genetika is közre játszik, apám ennyi idősen ugyanígy nézett ki aztán meghízott anyám meg maradt vékony..


Szóval jelenleg 187cm magas vagyok ám ehhez alig vagyok csak 67kg,amely nyilván rohadt kevés, ki is látszanak a bordáim, a kulccsontom is, a lábam az szinte mint egy bot,azonban,hogy még arányatlanabb és rondább legyek, ennek ellenére a válam rohadt széles, a csípőm rohadt keskeny és még sörhasam is van....


Kb 2 éve elkezdtem járni edzőterembe, mert még ennél is tragikusabb volt a helyzet... Kb fél év alatt felhíztam 12 kg-ot, azonban ezután teljesen megálltam a növekedésben...

Ekkor arra gondoltam, hogy talán kevés az a 3500 kalória amit beviszek, így egy éve növeltem 5000-re... Azóta minden nap minimum megeszek ennyit...igaz,javarészt zsírból viszem be mert csak a kolbász, szalonna meg a kenyér megy javarészt, de a jó zsíros húsokat is komázom:D

Edzőterembe elég nagy súlyokkal dolgozom, szó szerint volt aki megkérdezte, hogy mit szedek mikor a gebe csontos nádszál testemmel egy szusszal felhúztam 1 mázsába 8at :D

Egyébként igen, nem szedek semmilyen tápanyag kiegészítőt, illetve fehérjét sem iszom (próbálkoztam fehérjeporral, nem jött be)


Szóval hát igen, mondhatni, csont, bőr és izom vagyok😅 más nem nagyon van rajtam... Nyilván így külsőleg látszik, hogy foglalkozok a testemmel, de bárki meglát mégis az jön le neki, hogy csoda, hogy járni bírok annyira gebe vagyok :'D


Na arról nem is beszélve, hogy van akkora hasam mint egy medvének amely meg aztán elég hülyén mutat a keskeny testemen :'D


Szerintetek meg fogok valaha hízni vagy örökre ilyen maradok?? Mit gondoltok?



2019. nov. 28. 00:46
 1/8 A kérdező kommentje:
18/f ez kimaradt :D
2019. nov. 28. 00:47
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván a fizikumom is nagyon jó, rajongok a kemény fizikai kétkezű munkákért, bírom is csinálni, azonban a testalkatom miatt hátrányt élvezek mivel egy olyasvalaki aki nem ismer egy 5kgos dobozra rákérdez, hogy elbírom e vagy inkább vigye e a felesége😂
2019. nov. 28. 00:51
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

"Azóta minden nap minimum megeszek ennyit...igaz,javarészt zsírból viszem be mert csak a kolbász, szalonna meg a kenyér megy javarészt, de a jó zsíros húsokat is komázom:D"


Örülhetsz ha megéled a 40-et és nem visz el a szívinfarktus.


Abszolút egy normális, egészséges szénhidrátgazdag étrend kéne, kiegyensúlyozva fehérjével... nem zsíros disznóhús kilójával.

2019. nov. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Pajzsmirigy?
2019. nov. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A sörhas lehet a sok kenyértől és a kevés rosttól. Valami másból vidd be a szénhidrátot. Ez így elég egyoldalú étrendnek tűnik, hiába sok benne a kalória, más ételekre is szükség lenne, hogy egészséges legyél és ne csak a hasadra menjen a háj. A széles váll és a keskeny csípő egy férfinál normális, ha a lábad vékony, eddz rá többet súlyokkal, hogy arányosabb légy.
2019. nov. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Fogd vissza a zsíros ételeket, attól nem fogsz izmot növeszteni és arányosan testtömeget növeszteni.

Amire szükséged van, az egy komplex multivitamin és ásványi anyag kombináció, többfélét találsz a gyógyszertárakban, próbálkozz azokkal. Plusz feltétlenül kérj tanácsot szakembertől egy normális edzéstervhez és az étrendedhez, mert amiket te írtál, az rövid úton a sírba visz...

2019. nov. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egészség / Sport rovatban ki az az idióta aki 0-ra pontozza az egészséges táplálkozás válaszokat?


Csak mondom, testépítők sem idióták, hogy disznóból meg kolbászból rakják össze az étrendet. Ez komoly fegyelmet igénylő, megtervezett diéta. Nem annyi, hogy beba...szol 5000 kalória zsírt magadba.

2019. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, sokan mások is ilyenek, sok itt az ilyen kérdés. Lusta vagyok most regényt írni, csak annyit mondok, tíz év múlva sokkal jobb lesz, tudsz változtatni. 18 évesen kb. lehetetlen.
2019. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!