Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
180 cm magas és mindössze 52 kg vagyok, és egyszerűen nem tudok hízni. Genetikailag vékony vagyok, mindig is az voltam, sosem fogyóztam vagy ilyesmi. Van valami tippetek hogy mit tehetnék, mert úgy érzem nagyon vékony vagyok, és ha híznék egy kicsit talán csinosabb lennék :/

2020. júl. 5. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy edzőterembe, és izmot próbálj felszedni, nem ártana személyi edző sem első időben, aki az étkezésben is segít.
2020. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egyél sokat
2020. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Egyél sok kenyeret és gyorskaját.
2020. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
juuj óvatosan.. ugyanilyen alkat vagyok 162 centi, 42 kilós lány. Fejembe vettem erősen, hogy na én most pedig erősödöm és hízom! Számoltam a kalóriákat, belelovaltam magam. Ugyan sikerült pár kilót felszednem, de leterheltem az emésztésem. Lett egy cuki gyomorrontásom, felborult a bélflórám utána, még benne vagyok a szenvedésbe, még ételérzékenység gyanú is fennáll.. Szóval bárhogy akarod: fokozatosan, óvatosan okosba. Lehet nekem nem ezzel függ össze feltétlenül, de tény, hogy ezután kezdődött. Azóta örülök, elfogadom így áldott meg a sors ahogy vagyok :D
2020. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hasonló méreteim vannak 177cm és 53kg vagyok.

Ugyanúgy mint 4-es a fejembe vettem, hogy na én most meghízok 65 kg-ra és minden hülyeséget összezabáltam. Már 2 hónapja tartottam ezt a hízókúrát mikor vérvételre kelett mennem és kiderült, hogy a koleszterinem eléggé megugrott (persze lehet, hogy genetika de 3 éves vérvétel eredményemen semmi bajom nem volt) A kalória számolgatással is óvatosan mert nagyon könnyű függőnek lenni. Ha nem sikerült 2000 kalóriát megennem akkor sírva aludtam el megkérdőjelezve, hogy miért vagyok ennyire elbasz*tt.


Én a karantén alatt híztam 4kg-ot pedig nem sokat változtattam egyszerűen nagyobb adagokat eszek és elkezdtem edzeni

Talán az is beválhat, hogy mindig amikor unatkozol akkor eszel pár falatot.


De elősször is kérj beutalót a háziorvosodtól vérvételre, mert lehet, hogy pajzsmirigy túlműködésed van.


16/l

2020. júl. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Négyes voltam, igen osztom az ötös válaszát! Nekem néztek egy éve teljes vérkép+ TSH-t (ezt kérd pajzsmirigyre)
2020. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Évente járok vérvételre, mert anyukámék meg az orvos is aggódott amiatt hogy ilyen vékony vagyok, de szerencsére nem találtak semmi rendelleneset :)
2020. júl. 6. 19:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy amúgy?

Tinikorban nagyon gyakori, hogy hamarabb növünk mint hízunk, lehet, hogy majd magától megindul a súlyod :)

Amúgy tudom, hogy nem nagy vígasz de eltudsz menni modellkedni

5-ös vagyok

2020. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért nem modellkedsz inkább?

Küldesz magadról képet légyszi, arc nélkül? Nagyon kíváncsi lennék egy ilyen testalkatra. Remélem nem baj. (lány vagyok)

2020. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!