Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres széklet mitől lehet?

Véres széklet mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mai nap volt véres székletem, csíkban volt nem élénk piros, de piros vér, nem ettem semmi olyat. Ez elött volt olyan időszak kb 2 hete amikor fájt a bal alhasam 2 szer széklet elött aztán wczés után nem fájt, majd ezek után székrekedésem volt, márha annak lehet nevezni. Ez azt jelenti, hogy 3 naponta volt székletem,(nemtudom hogy ez székrekedésnek számít e) ez volt úgy az utobbi 2 héten, nemfájt már a hasam ilyenkor. Leginkább arra tudnák gondolni, hogy azért lehetett véres széklet, mert azt utobbi 2 napban nehéz tárgyakat emeltem, pakoltam, ezért az egyik kérdésem az lenne, hogy ettől lehet e véres széklet, vagy még mítől ilyen tünetekkel? Holnap megyek háziorvos, hova küldhetnek?

17/F



#széklet #Véres székelt
2021. júl. 14. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Lehet hogy aranyered van / volt. Fájdalmat is érzel ott? Egyébként lehet erőlködéstől is, vagy megerőltetéstől is. Majd a doki megmondja, ne izgulj, biztos nincs nagy gond.
2021. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet aranyer is, tapintsd ki, hogy van-e ott valami, belfergesseg, de az erolkodestol is lehet, sot, az is lehet, hogy van etelallergiad es igy jon ki. En a tejre vagyok allergias, 18 eves koromban derult ki, addig semmi tunetem nem volt, aztan jott a veres szeklet, hasmenes, sokszor szekrekedes, hasfajas, stb.

Egyebkent az orvos laborra fog kuldeni szerintem eloszor, ahol lesz vervetel, vizelet-szekletminta.

2021. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem érzek fájdamat meg ahogy írtam a fájdalom nemvolt wczésnél se. Kicsit fosok mert hipochonder voltam, szerencsére kinöttem viszonylag így már kevésbé parázok rá a dolgokra.
2021. júl. 14. 21:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha fosol, lehet pont ezért.

Kifekelyedhetet valahol és ez verzessel járhat.

2021. júl. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mármint ezt a fosást úgy értettem hogy félek hogy nehogy valami komolyabb legyen, bocs én írtam félreérthetően
2021. júl. 15. 08:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Esetleg valamit eszel, vagy iszol amit nem kénne?

Energiaital, kávé, tejtermék, st

2021. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, nemeszek semmi olyat, nemis iszok olyat. Az étrendem se változott ezért gondolom hogy nem lehet ételtől véres széklet. Ahogy írtam legjobban az emelésre és a pakolásra tudok gondolni, de nemtudom hogy nagy megerőtletéstől lehet e ilyen
2021. júl. 15. 09:22
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha bárkit érdekel, hasonló problémája van, az orvos hosszas kikérdezés után azt mondta valószínűleg az emeléstől lehetett, így nemküldött el sehova de mondta ha legalább egyszer még lesz véres székletem tovább küld kivizsgálni. Azóta háromszor volt székletem, egyik se volt véres szerencsére.
2021. júl. 18. 22:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyünk neki egy magyar helyesírási szótárat+
2021. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!