Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Örökre covidos maradok???...

Örökre covidos maradok??? Tonkre ment az eletem ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Sajnos voltam akkora elmebeteg hogy a családom hatására nem oltsttam még be magam és elkaptam 2 hete a covidot( tudom tudom mar rég megbántam) és sajnos nagyon beteg voltam az elmúlt 2 hétben , de korhazba nem kerültem mert olyan rosszul nem voltam végül ( laz hanyas hasmenés köhögés felso légúti gyulladas folytonos alvás kiutes szaglas ízlés vesztes kb minden alap volt) ma van a 14. napom es meg mindig kohogok, estenkent rosszul erzem magam ( hoemelkedes) ízt alig szagot egyáltalán nem erzek…. Párom ugyanakkor kapta el es teljesen jól van mar. Epp szedek antibiotikumot vitaminok minden, de nem ertem mikor gyogyulok mar meg, azt írjak az oldalon 14 nap a betegseg lefutása 😢van akinek ugyanígy elhúzódott ?! Tudom hogy faradekonysag köhögés maradhat még később de a betegseg mégis meddig marad?!

Rettegek mi lesz ha nem múlik el, illatokat sem fogok soha érezni mar, teljesen tonkre mentem idegileg is ezalatt, nyugtatót szedek is mar emiatt….


24N



2021. aug. 3. 23:39
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
67%

Nem fura ez a vírus? Mindenkire máshogy hat. A nagymamám védekezik, hogy a gyerekkori oltásokat megkaptam mégis itt vagyok. Na de azoknál mindenkinél ugyan az a tünet és a fajfentartás érdekében kaptuk.

Ne aggódj kérdező, amíg nem érzed a kovid súlyos tüneteit. Most tudod mire számíthatsz, de ha oltatsz (vírus közben sem utána nem lehet egy ideig) valaki azt mondja nagyon is kell az oltás valaki pedig azt, hogy veszélyesebb, mint a betegség amiben most szenvedsz.

Akkor sem tudod, hogy oltva mire számíthatsz. Szinte hamarabb lett oltás, mint vírus. Az új infók pedig most derülnek ki vagy évek múlva.

2021. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
16%
*ja igen, lehagytam a lényeget! Kúráld ki magad szaunázással, magas hőfokon elpusztulnak a vírusok 🙂
2021. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Abba kell belegondolni, hogy mindig mindenből volt egy első... hatalmas kockázatot vállaltak, akik az első védőolzásokat, az első terápiás szereket kapták. Most a covid kapcsán mi lettūnk az elsők, és az majd sokára derūl ki, milyen sikerrel. Én hinni akarok az oltásban, mert ha már én sem hiszek benne, aki már éltem ennyi évet akkor mi lesz a fiatalokkal, hiszen nekik több a veszteni valójuk.
2021. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
15. hsz. vagyok. A szaglásom nekem rögtön jobb lett, amint elmúlt a betegségem. Néha a kézzsibbadás az, ami visszajön, de voltam neurológusnál is, és jó eredménnyel jöttem el tőle, azt mondta, nem vagyok posztos. Nagyon szurkolok, hogy gyógyulj meg te is mihamarabb! 🙏❤️
2021. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már...van aki több mint egy hónapig aktívan beteg, akár tovább is lehet sajnos, ez még nem a posztcovid, aktívan benne vagy a betegségben. Ha jobban is kezded érezni magad, akkor se erőltesd meg magad, mert pillanatok alatt rosszul leszel megint. Több ismerősöm is volt, hogy hú de jobban van, elkezdett otthon takarítani vagy sétálni és aztán megint jó szarul lett, szépen pihenj és kúráld magad, hagyj magadnak időt lábadozni azután is, hogy jobban vagy sokkal. A posztcovid majd az aktív szakasz után lesz felismerhető, ha pl nem jön vissza még jó sokáig a szaglásod. Egyik barátnőm a fertőzés után több mint fél évvel is alig kapott levegőt mire felért a lépcső tetejére, nagyon alattomos sajnos ez a kór.
2021. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy hónapig elhúzódott.

Bennem is volt egy olyan félelem, hogy sosem fog el múlni.

De borzasztó volt!

2021. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

15.- vegre egy pozitív kimenetel is, ezeket jó olvasni , mert a 99% rossz amivel szembesülök most:(

Koszonom az erősítést ❤️🙏🏼

Bizakodom en is, hogy visszajön minden illetve elmúlik aminek el kell, mert egyenlőre pokoli .

Valószínűleg igen még csak most cseng le a betegseg es nem post Covid még, hiszen még az első tunettol kezdve 3 het sem telt el, szóval bizakodom🙏🏼


Sajnálattal olvasom , hogy mennyien rosszul lettetek es milyen sokáig tartott a Covid :(

2021. aug. 5. 11:44
 28/38 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ilyenkor kerüld a híreket, az csak a negatívat közli és riogat feleslegesen, most erre nincs szükséged. Én is jó két hétig nem néztem semmi ilyesmit és teljes ágynyugalomban voltam, szerintem ez is sokat segített.
2021. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
73%
Meg ket het se telt el,es ugy panikolsz mint ha honapok ota benne lennel. Fel evre nyugodtan keszulhetsz,mire minden elmulik. Aki lelegezteton volt az mit szoljon? Ez mar hiszti egy kicsit,bocs,hogy ezt irom.
2021. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Én csak gyanítom, hogy elkaptam, mert eddig mindig nagyon pörgős típus voltam, de 2-3 hete a 70 éves Marika néni konkrétan beelőz séta közben a városban. Gyakran kap el a fulladás, légszomj, minden miatt elfáradok, még főzni sem bírok, pedig csak 24 vagyok. Ezen kívül semmilyen más tünetem nincs, de elmegyek majd egy antitest-vizsgálatra.
2021. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!