Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Örökre covidos maradok???...

Örökre covidos maradok??? Tonkre ment az eletem ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Sajnos voltam akkora elmebeteg hogy a családom hatására nem oltsttam még be magam és elkaptam 2 hete a covidot( tudom tudom mar rég megbántam) és sajnos nagyon beteg voltam az elmúlt 2 hétben , de korhazba nem kerültem mert olyan rosszul nem voltam végül ( laz hanyas hasmenés köhögés felso légúti gyulladas folytonos alvás kiutes szaglas ízlés vesztes kb minden alap volt) ma van a 14. napom es meg mindig kohogok, estenkent rosszul erzem magam ( hoemelkedes) ízt alig szagot egyáltalán nem erzek…. Párom ugyanakkor kapta el es teljesen jól van mar. Epp szedek antibiotikumot vitaminok minden, de nem ertem mikor gyogyulok mar meg, azt írjak az oldalon 14 nap a betegseg lefutása 😢van akinek ugyanígy elhúzódott ?! Tudom hogy faradekonysag köhögés maradhat még később de a betegseg mégis meddig marad?!

Rettegek mi lesz ha nem múlik el, illatokat sem fogok soha érezni mar, teljesen tonkre mentem idegileg is ezalatt, nyugtatót szedek is mar emiatt….


24N



2021. aug. 3. 23:39
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
30: ez éppen szívprobléma is lehet, vagy hormonális, vagy tucatnyi más.
2021. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, jövő héten megyek kivizsgálásokra, de korábban mindig minden értékem rendben volt.
2021. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
87%

Favipiravirt kaptal?


En 30eves vagyok, marcius kozepen kaptam el, 10napig szenvedtem otthon lazzal, etvagytalansaggal. Nem tudtam aludni, volt hogy 3napig nem tudtam elaludni. 10kilot fogytam. Majd 9napig voltam korhazban. A korhazban mindenki favit kapott, ahogy megkaptam szinte azonnal minden tunetem megszunt, se laz, sokkal jobban aludtam, masnap mar zabaltam a korhazi kosztot..



A hazirovosok odzkodnak a favitol, de en azt mondom hogy inkabb hiszek egy belgyogyasz foorvosnak mint egy mezei haziorvosnak, akik egy resze a nathat se tudja megkulonbetetni az influenzatol.

2021. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi lett végül? Azóta meggyógyultál? Már 1 hónapnál telt el az elkapás óta kb.
2021. aug. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Sssaszem ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Mi lett veled? Lett -e valamilyen következménye a post covidnak?
2021. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Sssaszem ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Élsz még?
2021. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok , Köszönöm szépen az érdeklődést. Arányosak vagytok. Igen élek azóta mondhatni teljesen meggyógyultam semmilyen belső szövődménye m nincs viszont sajnos a szaglás és ízlelés Nem jött vissza csak nagyon nagyon gyengén a szagok 90 százalékát nem érzem 😞😞😞Remélem hogy a hónapok során visszafog jönni mert ez még így nagyon nehéz. Illetve sokkal fáradékonyabb vagyok mint azelőtt. De azért annak is örülök hogy nem lett komolyabb szövődményem!
2021. szept. 17. 17:20
 38/38 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy épségben vagy!

Próbáld gyakorolni a szaglást, szagolgass különböző illatokat (levendula, kávé, illőolajos gyertyák), hogy a szaglóhám gyorsabban regenerálódjon.

2021. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!