Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szenvedek a Pfizer oltástól....

Szenvedek a Pfizer oltástól. Más is járt így?

Figyelt kérdés

Tegnap megkaptam huszonevesen a harmadik Pfizer oltasomat és piszkosul rosszul vagyok. Karfajas, vesefajas, láz, izomgo4csok, remegés.


Más is járt így?



2021. aug. 6. 18:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Miért adattad be, nem ajánlja senkinek a who a harmadik oltást, pláne fiataloknak nem.
2021. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
3. fajzert? Te hol élsz?
2021. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Az első kettőnél hogy volt nálad?
2021. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Vesegörcs nekem is volt az első és második után, de nekem a fájdalomcsillapító hatására enyhült a fájdalom. A lázra is lehet jó, szerintem próbáld ki, de ha holnapra sem leszel jobban, akkor mindenképp hívd fel a házidokidat.
2021. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Beteg toló vagyok kórházban és már január végén megkaptam elsőt februárban a másodikat.


Azért oltattam be magam mert félek a koronavirus tol kórházba sok holttestét vittem el a lelegeztetorol proszekturara.


Első oltás után csak karfajdalom másodiknál karfajas, fejfájás, hőemelkedés de a mostani mindennel rosszabb. Lehet sok ez így?


Mit tegyek? Dolgozni így nem tudok betegszabadság vettem ki mára remélem holnap jobb lesz.

2021. aug. 6. 18:34
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
Hívj papot, többre mész vele mint a korházi ellátással, akármilyen bajod is van.
2021. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%

Én oltáspárti vagyok, de egyelőre nem adatnám be a harmadikat, csak mert a fityisz azt mondja. Majd ha a Pfizer meg a WHO mondja. De az ő álláspontjuk az, hogy ne, mert egyrészt egy évig biztosan véd a két oltás, másrészt a harmadikkal kapcsolatban még nem zajlottak le a klinikai vizsgálatok.

Jó lett volna ha legalább előtte csináltatsz egy antitest vizsgálatot, lehet hogy még annyira magas volt a véredben a koncentráció, hogy nem is adták volna be ha látják az eredményt.

Remélem holnapra jobban leszel, de ha mégsem, akkor mindenképp keresd fel az orvosodat.

2021. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
Ó te szegény a lélegeztetőről nem a covidtól meghaltakat tologattad, hidd el. A lélegeztetőn két dolog ölt, maga a lélegeztető ami egy gyilkos protokoll önmagában na meg a kórházi fertőzés ami grátisz a lélegeztetőn fekve és az a legfőbb tulajdonsága, hogy a baktériumok amik okozzák antibiotikum rezisztensek.
2021. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%
Engem megmentett a lélegeztető. Hálás vagyok mindenkinek.
2021. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
#9: Ennek örülök. Akkor te az 5%-ba tartozol. Ez tök jó, de nem szabad megfeledkezni a többi 95%-ról, akik nem távoznak élve a lélegeztetőgépekről. Példa: [link] Ez csak egy eset, a lélegeztetőgépre kerülők legalább felét a szóban forgó pseudomonas aeruginosa nevű baktérium viszi el, ami ott alakul ki, és még egyetlen egy eset sem volt, hogy beírták volna a zárójelentésbe, hogy ez okozta a halálát, és nem a Covid.
2021. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!