Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért izzadok? Ugye nincs gond?

Miért izzadok? Ugye nincs gond?

Figyelt kérdés
Néha eléggé izzadok igaz hogy meleg van meg nyár van de akkor se kéne izzadnom. Remélem nem áll betegség a háttérbe

2021. aug. 17. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd már el légyszíves, hogy miért nem kéne izzadnod nyáron! Én meg elmondom, hogy de, kell.
2021. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleged van, normális, hogy izzadsz. De érzelmi okból is lehet. Ennyi alapján nem kéne rögtön betegségre gondolni.
2021. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az izzadás természetes dolog melegben, nyáron, nem betegség jele. Így adja le a hőt a test.
2021. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak vhol olvastam hogy nem a meleg miatt izzadunk hanem betegség áll a háttérbe de akkor megnyugodtam
2021. aug. 17. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félreérthettél valamit vagy hülyeséget írtak. Az izzadásnak az a lényege, hogy ha a szervezet túlmelegszik kicsit, akkor segít visszahűlni "üzemi hőmérsékletre". Ugyanis a párolgás hőt von el, tehát lehűlsz tőle. Ezért vagyunk képesek a normál, 37 fok alatti testhőmérsékletünket fönntartani még akkor is, ha 38 vagy 40 fokos hőség van.
2021. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én el tudom hinni hogy hülyeséget írtak a cikkbe, ugyanis bárki beküldhet bármit és ha elég kattintás vadász akkor ki is teszik akkor is, ha nem igaz (persze vannak még hiteles olvasmányok is). Ezért nem szabad mindent azonnal készpénznek venni.
2021. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!