Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szédülés étkezés után?

Szédülés étkezés után?

Figyelt kérdés

Olyan dologra lettem figyelmes, hogy étkezések után szédülés jelentkezik… szinte egyből nem fél órával , órával utána.

Ez minden féle étel után van, van hogy egy pohár víz után is.


Annyi hozzá tartozik, hogy a gyomrom/belimmel van valami… csak nem tudom mi , gasztrohoz most kaptam beutalót, de nagyon zavaró … laboreredményem teljesen jó.



2021. aug. 18. 13:27
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az lehet inkább vérellátási probléma.
2021. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van valami ötleted , ezt hogy lehet kideríteni ? :D
2021. aug. 18. 17:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj belgyógyászhoz.Ki kellene vizsgáltatnod a pajzsmirigyedet is.
2021. aug. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs vele, baj volt laborvizsgálat rá… gyomor/bél dolog okozza ezeket… megyek majd gyomortukrozesre
2021. aug. 30. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Már lehet túl vagy rajta, de vércukor problémára utal a dolog. Egy terhelésest érdemes lenne nézetni.
2022. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat igazabol, nem mondanám, hogy vércukor okozza.. inkább a beleim… mivel nem eszem cukros ételt, meg gyorsan felszívodó szénhidrátokat se, van hogy ivás után is jelentkezett .
2022. jan. 9. 14:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kezdődő cukorbeteg vagyok és ha túl kevés a bevitt szénhidrát, akkor csinálja ezt. Nem a cukros ételektől szédülök, hanem ha beesik és ráeszek, hiába lassú felszívódású szénhidrát. De ezt laborban könnyű kideríteni egy terheléses vizsgálattal. Mondjuk magánba érdemes olyat nézetni, ami az inzulint is nézi. Kb 10ezer Ft a hárompontos. De ez csak egy tipp a rosszullétre persze.
2022. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Persze értem én, és köszönöm a segítséget !! Viszont nekem 100% hogy a belem csinálja sajnos. Vagy a vegetatív idegrendszerem ment tönkre.


Egyébként mint jelent az, hogy kezdődő cukorbeteg vagy és mennyi idős vagy? :)

2022. jan. 9. 14:51
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, illetve… (nagy) WC után is van, hogy előjön ez a szédüléshez hasonló érzés .
2022. jan. 11. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!