Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukor vagy neurológiai problém...

Cukor vagy neurológiai probléma, ha általában evés után majdnem eszméletlen leszek?

Figyelt kérdés

Lefolyás:

- eszek bármit (bármit! lehet 1 db alma is összesen, de lehet nagyobb főétel is)

- eltelik 20 perc és elkezdek gyengülni, szemeim viszketnek, majd homályos látás, egyre gyengébb vagyok, lever a víz többször, végül teljes izomtónus-vesztés és KO, le kell feküdni, vagy ha nem, akkor is leesek a székről, mert nem tudom magam megtartani

- zavartság ugyanígy szépen kb fél óra alatt erősödik, de azért a legvégén is tudok magamról, csak reagálni nem tudok semmire + egyre elkentebb beszéd (pl a mellettem csörgő telefont se tudom felvenni ilyenkor)

- aztán kb 4-5-6 óra és nagyon lassan elkezd rendeződni az állapot egészen addig, amíg megint eszek. utána full levertség, mint akit agyonütöttek, és nagyon lassan visszajön a normális állapotom.

- ami érdekes, hogy esti órákban nem annyira visel meg az evés, de napközben 99%, hogy ez lesz a vége.

- mivel egyre gyakoribb, tulképpen most méár minden alkalommal ez van, kezdek aggódni, de persze sehol semmi ötletük. általában annyia válasz h "ilyen nincs", és ennyivel elintézve.


cukorra gondoltam, mérni még nem tudtam, de ez a teljes izomtónus-vesztés is jellemző a cukorra? és ha nem cukor, akkor mi lehet még? esetleg valamilyen epilepsziás mechanizmust kiválthat az evés?



2021. aug. 26. 08:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

igen, a vérnyomás alapból is alacsony (110/80 már jónak számít), és mértem már 80/50-et is. ha tényleg erről van szó, el se tudom képzelni, mennyi lehet, amikor éppen felkelni s etudok, annyira nincs erőm.

viszont akkor ennek arányban kellene állnia az étel mennyiségével, nem? elolvastam, amit ír erről neten pár hely, de ha erről van szó, akkor miért tud egy pohár yoghurt is ugyanúgy kiváltani teljes KO-t mint egy nagyobb étkezés?

vagy ez reflex-szerűen is tud működni és nem biztos h van összefüggés az étel mennyisége és a rosszullét időtartama közöt?


hát nem tudom tényleg. csak azt tudom, h mindenhol hülyén néznek, h ilyen nincs, csak én meg már attól félek h egyszer magamhoz se térek, annyira rosszabbodik ez az egész (hosszabb ideig tart, nagyobb fokú a rosszullét, ami nem eszméletlenség, de kb majdnem éber kóma, mert reagálni semmire se tudok az erőtlenség miatt, hiába érzékelek mindent a környezetemben, és most már teljesen mindennapos).

ilyenkor mások is azt mondják h élő halottnak nézek ki, falfehéren, és történhet bármi, én megmozdulni se tudok.

úgyhogy ... nem tudom már, mit gondoljak, de ez így katasztrófa.


tegyük fel h az. a vérnyomás emelésére létezik gyógyszer?

2021. aug. 29. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!