Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kisfiamnak bélférge van mit...

Kisfiamnak bélférge van mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma este fürdés előtt ment kakilni és szólt, hogy valami mozog a kakijába és tényleg ott volt ilyen pici fehér mozgó vékony valami benne. Olvastam és azt írták bélférég. Hétfőn tudom orvoshoz vinni, vagy esetleg vigyem ügyeletre? Nagyon meg vagyok ijedve, de nem tudom, hogy kezdenek e vele bármit is az ügyeleten???
2021. szept. 4. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Orvost kérd meg, hogy írjon fel Vermox-tablettát. A gyereket nem is kell vinned. Ne aggódj, pár nap alatt megoldódik.

Ha van háziállatotok - kutyus, cica -, őket is féregtelenítsétek, nekik értelemszerűen állatnak való tablettával.

2021. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
viheted ügyeletre. hány éves?
2021. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
6 éves. Nincs kisállatunk és mindent fertőtlenítek alaposan, mert van egy kúszó mászó kisöccse is. Nem tudom, hogy fordulhatott ez elő nagyon kínos.
2021. szept. 4. 19:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra jutottam, fel hívom az ügyeletet és rá kérdezek be vigyem vagy írnak felhőbe.
2021. szept. 4. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezen csaknem minden gyerek átesik. Elég, ha a játszótéren fertőzött homokba nyúl.

Ne szégyenkezz emiatt.

2021. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap fertőtlenítek, kézfertőtlenítőt a Covid előtt is használtunk. Mégis férges lett mindkét lányom egymás után tavaly karácsony előtt. Vermox tablettát kaptak. Ügyeletre vittem le először a kisebbeket, a nagyobbnak maradt gyógyszer, így őt orvos sem látta csak telefonon egyeztettünk. Ne aggódj, szinte minden gyerek átesik rajta. Mondjuk a gyógyszer ára egy kicsit meglepett (8000 Ft körül vettem).
2021. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi van, nincs gaz, kerlek ne terheld ezzel az ugyeletet. Elmentek orvoshoz, a csalad minden tagja szedjen vermoxot, ne csak a gyerek,aztan ennyi. Agynemut erdemes minden este lecserelni es mosni, mindenkinek.
2021. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti. Köszönöm, hogy tájékoztattál az árról is, így semmiképp se ér meglepetés. Orvoshoz csak holnap délután tudunk menni, akkor gondolom fel fogják írni...
2021. szept. 5. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!