Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Refluxosok éhségtől is éghet...

Refluxosok éhségtől is éghet a gyomor?

Figyelt kérdés

Néha ég a gyomrom úgy heti2x nem nagyon tudom összekötni, hogy milyen okból mert tartom a reflux diétát. Viszont ma egészen erősen égett az is eszembe jutott, hogy éhség miatt lehet? Eléggé tervezettem eszem, kicsit többszőr pontos időben kb.

Ma nagyon korán keltem és 7-8 között vacsoráztam és volt tízórai is de már délre éreztem, hogy nagyon éhes vagyok és már 12- kor nagyon elkezdett égni a hasam, muszáj volt ennem valamit csak akkor rendeződött. Szóval az érdekel, hogy másnak is ég-e a gyomra ha éhes lesz függetlenül attól, hogy mikor evett. Plussz nagyon megoszlik ez a dolog de refluxosoknak jók az élőflórás joghurtok? Vagy inkább nem? Volt aki teljesen ellenezte, hogy egyem volt aki kimondottan javasolta.



2021. szept. 14. 11:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Reggeliztem* bocsánat az elírás miatt.
2021. szept. 14. 11:45
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyenkor legalább pár szem kekszet szoktam enni, és Peridot vizet iszom kúraszerűen, joghurt nekem marja a gyomrom,de felfúvódásra jó.
2021. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Amúgy azt vettem észre, hogy nekem is ég, mar a gyomrom egész nap ha eszek, iszok joghurtot vagy tejet is akár ha állati eredetű, pl növényi tejtől,joghurttól nincs gondom.
2021. szept. 15. 09:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!