Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez székrekedés lenne ? Többi...

Ez székrekedés lenne ? Többi lent...

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy általában naponta van székletem, néha hígabb, néha keményebb, amikor viszont végzek, mindig azt érzem, hogy lenne még ott egy nagy "hurka" ami sehogy se akar kijönni, és ez már elég sok ideje így van. A kérdésem az lenne még, hogy lehet e az, hogy a dugó mellett kijön a friss széklet ? Van amikor kevesebb jön, de van amikor egészen nagy "hurkák", tehát változó, az érzés viszont utána mindig megvan.

2021. szept. 17. 10:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ, 10-es. Én is arra gondoltam, hogy valami van ott es azt próbálom "kinyomni", mivel ma is volt székletem, méghozzá normális, tehát nem hinném h ott lenne egy székletdugó, de javíts ki ha nincs igazam. Egyebkent nem faj a wc-zes, tehat meg akkor nincsen valszeg nagy baj.
2021. szept. 17. 20:17
 12/12 A kérdező kommentje:
Javítás : most is megpróbáltam elvégezni a dolgom, és ugyan nem sikerült a wc papír "kakis" lett. Akkor lehet h megis csak beszaradt szekletrol lenne szo ?
2021. szept. 17. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!