Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér vagy daganat?

Aranyér vagy daganat?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja a végbélnyílásnál egy kicsi puha csomó alakult ki. Nem fáj, nem vérzik, nem viszket, csak ott van. Ha úgy csinálom mintha székletelnék, több csomó is előkerül és kicsit lilák. Az orvos azt mondta, hogy aranyér, de kezelem kúppal, kenőccsel, de nem akar eltűnni. Semmi panaszom nincs.

Elmentem orvoshoz és felírt Detralex tabletát, azt mondta ha nem fog eltűnni adni fog beutalót gasztroenterológushoz...miért ide akar küldeni, nem proktológushoz kellene? A gasztro nem aranyérrel foglalkozik én úgy tudom, hanem a végbél-vastagbél gondjaival...nagyon félek..



2021. szept. 18. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak nyirokcsomó megnagyobbodás. Nekem is az volt, egy a bikinivonalon egy pedig a végbél nyílás mellett, de nem közvetlenül, kicsit arrébb. Nekem másfél-2 hét alatt elmúltak és visszahúzodott magától mindkettő. Ha nem múlik el két hét alatt, akkor mindenképp keress fel orvost még egyszer.
2021. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta aranyér. Ha nem javul a Detralextől akkor elküld a gasztrohoz. Te milyen orvoshoz mentél?

Ha aranyér lenne a proktológushoz kelle küldenie nem?!

2021. szept. 18. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!