Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez covid? 10 napra bezártak a...

Ez covid? 10 napra bezártak a semmire.

Figyelt kérdés

Tegnap a munkáltató teszteltette a dolgozókat és én is pont akkor voltam műszakban. 13 ember volt náthás, 9 embernek pozitív volt a tesztje, köztük az enyém is. Semmi bajom nincs, egyszerűen picit az orrom el van dugulva néha, és minimálisan érzem a torkom, mintha száraz lenne és néha mintha fája, de alig észrevehető.

Miattam az 5 és 8 éves gyerekeim is karantén alá kerültek, itt vagyunk összezárva 65 m2-en 4-en a páromat is beleértve.

A gyerekek náthásak, tőlük ragadt rám, óvodából, iskolából, mióta elindult benne vannak, de volt már ilyen évkezdés máskor is, de nem művelték ezt, hogy tesztelgetnek és bezárnak a semmire. Felháborító!


Komolyan ez egyáltalán covid, attól mert pozitív a teszt? Kész vicc, mind a 9-en csak náthásak voltunk, semmi baja a többieknek sem. Minden évben van ilyen, nem tudom meddig csinálják még ezt a bohóckodást, mert felháborító!


Ha nagyon beteg lennék megértem, hogy nem járkálok, nem is esne jól, voltam már olyan beteg régen, influenzás, hogy alig bírtam mozdulni, nem még kimenjek. Most meg szinte egészségesen bezárnak. Meddig megy még ez így?



2021. szept. 22. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Ezt hívják PCR járványnak. Totó-lottó kategória ki és mikor lesz "beteg".

[link]

2021. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ha ezt tudják mások is, a munkaadók, akkor miért szivatnak vele? Nekik is kiesés ha nem megyek dolgozni, mert akkor 1 ember 5 helyett dolgozik! Semmi értelme. Megjegyzem márciusban is ez volt, akkor is 10 napig rohadtunk bezárva és most megint. Eleve bűzlik, hogy náthás voltam akkor is és állandóan covidra jeleznek pozitívnak, de semmi bajom, nem köhögök, semmi komoly. Pár éve ha lett volna teszt akkor 1 hétig feküdtem influenzásan, az vajon pozitív lett volna??
2021. szept. 22. 18:13
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Mert más belerokkan ebbe a betegségbe. Nem magatokat véditek a karanténnal, hanem azokat, akiket megfertőztetek volna.
2021. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

Én nem hiszek ebben az egészben.

Ez a covid régen is hallottam ezt...egy nathával ér fel.

Kb anyira erős...utána meg tüdőgyulladásban kezelés nélkűl meghalnak az emberek holott havi 35e ft-ot tb re levonnak aztán b...ik kezelni a doki.

Rám hozzák ezt a karantént,lefelé a legelőnek a crossmotorommal vagy a qwadommal távozom :) le...sza...om


Biztos egyik kedvéért sem zárkózok be .


Közönséges gyilkos orvosok kedvéért

2021. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mi sem hittük, a környezetemben egyetlen nagyon beteg nem volt tavasszal sem, ha volt is aki betegebb lett az idős volt 70-80 éves, de 5 éve a szomszédunk is tüdőgyulladásban halt meg 84 éves néni volt. Nem úgy tűnik mintha ez új keletű lenne, az egész bűzlik ahogy van! Igazad van egyébként 4/4, egész nyáron nem volt semmi, bejött ez a ganéj idő és tesztelnek orrba-szájba aztán egy nátha és maradhatsz 10 napig szobafogságban. Vicc az egész! Rossz vicc!
2021. szept. 22. 18:24
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Bammeg, ne akarj koronásan dolgozni menni, te lángész!

Ja, nekem 30-as ismerősöm halt meg, semmi alapbetegsége nem volt.

2021. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6/6 a kezeid között halt meg? ott voltál végig mellette, láttad? Mert én még olyat nem mostanság, de régen tüdőgyulladásos embert már láttam fulladni és meghalni, köztük rokonunkat. Akkor sem volt covid, nem értem miért fogják rá a náthás emberekre, hogy covidosak.
2021. szept. 22. 18:28
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Emlékezzél, hogy már a járvány elején leleplezte a PCR teszteket az afrikai elnök akit azóta kiixeltek. Papaya, motorolaj és a szűzmária is covid pozitív lesz ezekkel a megbízható :D PCR tesztekkel! Bármilyen vírust kipécézhetsz és járványt csinálhatsz a hiszékeny embereknek ezekkel a tesztekkel, csak eleget kell tesztelni elég magas Ct értéket használva és kész a folyamatos járványhelyzet amíg a teszteket használod.
2021. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem egy náthás ismerősömnek csinaltak tesztet, es negativ lett covidra.

De gondolom, teged megnyugtat, hogy nathanak hiszed.


Es ha csak annyi is a tuneted, a náthánál nem lesz senkinek egy evig is ízleles es szagvesztese, vagy fiatal, eleteros emberek nem mesznek olyanok, hogy nem tudnak visszaterni a versenysporthiz, fokozatosan sem...

2021. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Végtelenül ostoba vagy kérdező. Mást erre nem lehet mondani.

Teszteltek, te szerencsétlen, és pozitív lett. nem náthás vagy.

2021. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!